(1:0)
Komentuje: David Klier

88
Pardubice právě vstřelily branku!
Je hotovo! Pardubice dávají třetí gól a musel by se stát zázrak, aby dnes nevyhrály. Prudký centr Solila Matěj Hybš nezvládl a od něj se míč odrazil k MICHALU SURZYNOVI. Ten po necelých pěti minutách na hřišti dává gól na 3:0 pro Pardubice!

67
Domácí fotbalisté vedou už o dvě branky! Tomáš Solil v souboji přetlačil Matěje Hybše a dostal se do zakončení. Levou nohou prověřil Staňka, který míč vyrazil, ale i tentokrát inkasoval z dorážky. Tentokrát se prosadil PAVEL ČERNÝ!

44
Krátce před přestávkou jdou Pardubice do vedení! Po skvělém přenesení hry od Martina Šejvla se dostal k balónu Ewerton. Ten vystřelil na zadní tyč, Jindřich Staněk sice míč vyrazil, k dorážce se ale dostal CADU a ten dal první gól dnešního zápasu!