3:0
(1:0)
Komentuje: Jan Kobylík

89
Poslední střídání, které vzbudilo pozornost. Odchází dvojnásobný střelec Diop, kterého nahrazuje David Hubáček. Pro něho to je třístý start v nejvyšší soutěži.

85
První žlutou kartu zápasu ukazuje sudí Julínek až teď. Dostává ji Dame Diop za faul na půli hřiště.

81
Poslední střídání Zlína. Tomáše Poznara nahrazuje nová akvizice ve zlínském dresu, Haris Harba. Kdo ví, možná to byly poslední minuty ve zlínském drese.

80
Poslední změna hostů. Pavola Jurča nahrazuje Filip Panák.

77
77. Lukáš HOLÍK - 3:0

77
Zlín právě vstřelil branku!
Tohle je fotbalová exhibice! Obrana v Karviné již byla rozložena, Marko Jordan přihrávkou vybídl LUKÁŠE HOLÍKA, který šel naprosto sám proti Laštůvkovi, podíval se, zamířil a vystřelil – 3:0! Asistence: Marko Jordan.

76
76. určo se natáhl po míči a hlavičkoval jen těsně vedle

71
Další šance Diopa. Nyní prověřil pozornost Laštůvky střelou zpoza pokutového území.

69
První střídání Zlína. A je ryze balkánské. Skvěle hrajícího Vukadinoviče nahrazuje chorvatský expres Marko Jordan.

65
Druhé střídání Karviné. Nevýrazného Voltra střídá Okleštěk.

65
65. Pěkná kombinace Diopa s Poznarem, ten byl v šanci, ale i v ofsajdu

60
60. Dame DIOP - 2:0

60
DAME DIOP nyní předvedl fotbalovou parádu! Nejprve dostal přihrávku od Vukadinoviče, následně obehrál obránce Karviné a chladnokrevně přeloboval Laštůvku – 2:0! Asistence: Vukadin Vukadinovič.

58
Dnešní utkání sleduje velmi slušná návštěva! Na Letnou přišlo 5223 diváků.

47
Míč si našel ve vzduchu Diego Živulič, jehož hlavička mířila vedle.

45
45. Poznar na centr nedoskočil, Jugas hlavičkoval

45
Laštůvka naprázdno vyběhnul, míč se dostal k Jugasovi, který ale hlavičkoval nad.

42
42. Šisler se krásně opřel do odraženého míče, těsně minul šibenici

34
Trenér Weber střídá již v první půlce. Třejmě nebyl spokojen s výkonem Jaroslava Zeleného, kterého mění Jan Moravec.

30
30. Dame DIOP - 1:0

30
A první branka je tady! Lukáš Holík nadvakrát dostal míč do pokutového území, kde si jej zpracoval DAME DIOP a přesnou střelou k tyči nedal Laštůvkovi šanci – 1:0. Asistence: Lukáš Holík.

25
25. Vukadinovič zamotal hlavu soupeři a z otočky vypálil těsně vedle

25
Po rohu se dostal k míči Vukadinovič, jehž se uvolnil a vystřelil ke vzdálenější tyči. Míč šel jen těsně vedle tyče!

22
22. Z malého vápna hlavičkoval Lukáš Holík, ale Laštůvka jeho pokus chytil

13
13. Voltrova tutovka! Útočník Karviné po brejku vystřelil těsně vedle

13
Zlín právě ukázal, jak se standardní situace rozehrávat nemá. Nepodařeným signálem se dostal k míči Jurčo, který poslal míč Janečkovi. Ten prodloužil ještě na Voltra, který se dostal ke střele, branku ale těsně netrefil.

11
První střelu zápasu vyslal na Dostála Pavol Jurčo. Dostál si s ní bez větších problémů poradil.

2
2. Velkou šanci měl Jurčo, na míč těsně nedosáhl

2
A z tohoto rohu Karviná zahrozila. Radek Voltr prodloužil míč na Pavola Jurču, který ovšem nestihl doběhnout míč a zakončit.