Komentuje: Jakub Martínek

90+1
90+1. Jefremov byl sám před gólmanem, ale netrefil bránu.

90+1
Jefremov se jako poslední mohl zapsat do střelecké listiny. Sám před Hanušem ale namířil balon jen mimo tyče jihlavské branky.

87
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Marek Bakoš, přichází Michal Obročník.

81
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lukáš Vaculík, přichází Jakub Fulnek.

79
Pulkrab byl na hřišti snad půl minuty a hned se mohl radovat z gólu! Jeho dorážká z bezprostědní blízkosti ale byla podle rozhodčích z ofsajdové pozice.

78
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Herolind Shala, přichází Matěj Pulkrab.

75
Další žlutou kartu viděl hostující Šulek, který zatahal za dres domácího Shalu.

72
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Daniel Bartl, přichází Dmitrij Jefremov.

66
Dalším karetním hříšníkem je hostující Urdinov.

64
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Pavel Dvořák, přichází Radek Voltr.

62
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Petr Nerad.

49
První gólovku druhého poločasu mají na svědomí opět hráči v modrém. Bakoš vybídl Vůcha, který ale z ostrého úhlu Hanuše mepřekonal.

44
44. Herolind SHALA - 2:0

44
Liberec právě vstřelil branku!
A Slovan se těsně před odchodem do šaten dostává do dvoubrankového vedení! Vůch přichystal ideální pozici pro HEROLINDA SHALU, který se nemýlil dnes ani podruhé – 2:0.

34
34. Herolind SHALA - 1:0

34
Parádní akce libereckého Slovanu končí úvodní brankou! Breite krásnou patičkou přiťukl balon rozběhnutému HEROLINDU SHALOVI, který se zbavil jednoho protihráče a pak přesnou ranou k tyči rozvlnil jihlavskou síť – 1:0.

32
Rozhodčí Jílek poprvé sahá do své kapsy a vytahuje žlutou kartu pro domácího Shalu.

27
Diváci viděli první gólovku utkání! Vůch posunul míč Folprechotvi, který ale z dobré pozice branku Vysočiny jen těsně minul.