87. Přísné vyloučení domácího Roberta Bartolomeua.

Po dalším rohovém kopu Zlína se dostal do úniku Ladislav Krejčí, jehož stáhl za dres Robert Bartolomeu a dostává za to červenou kartu! Nutno podotknout, že při obdobné situaci na druhé straně hřiště při faulu na Tomáše Poznara vytáhl sudí Královec kartu žlutou..

84
A pro změnu první střídání na straně Sparty. Dočkala střídá Lukáš Juliš.

83
Poslední střídání Zlína. Štěpána Koreše střídá na poslední minuty Robert Bartolomeu.

83
83. Josef Šural vstřelil svůj druhý gól v zápase z ofsajdu.

79
Dnešní utkání sleduje 5684 diváků – vyprodáno!

77
Lukáš Mareček teď nevybíravě zajel do Antonína Fantiše. Inkasuje za to žlutou kartu.

73
Žlutou kartu za faul na Hájka dostává Martin Frýdek.

69
69. Ladislav Krejčí mohl pojistit jednobrankové vedení Sparty.

66
66. Stanislav Dostál podruhé podržel Zlín skvělým zákrokem.

66
A nyní zázračný zákrok Stanislava Dostála! Sparta se dostala do brejku, z něhož se dostal do střely Bořek Dočkal.

64
Zlínský stadion bouří. Vukadinovič skvěle vyslal Poznara, který se řítil úplně sám na Bičíka, když ho zezadu poslal k zemi Brabec. Dostává za to žlutou kartu. Zlín má zajímavou standardní situaci.

61
Druhé střídání na straně Zlína. Dame Diopa střídá Antonín Fantiš.

60
60. Josef ŠURAL - 1:2

60
Sparta právě vstřelila branku!
A během dvou minut se Sparta dostává do vedení. V závaru před brankou se nejrychleji zorientoval JOSEF ŠURAL, který dostal míč za záda Dostála – 1:2!

58
58. Jakub BRABEC - 1:1

58
A je vyrovnáno. Na JAKUBA BRABCE letěl míč, který hlavou usměrnil přímo k tyči Dostálovy branky – 1:1!

51
51. Sparťané mohli vyrovnat, dvakrát je ale zastavila tyč!

51
Obrovský tlak Sparty, ve kterém hosté zahodili snad pět gólových akcí. Musím vypíchnout neuvěřitelně obětavou hru zadáků Zlína, který zhruba polovinu šancí odvrátili obětavými pády do střel.

48
Pár metrů před pokutovým územím fauloval Lukáše Holíka Mario Holek. Za tento zákrok vidí žlutou kartu.

46
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Lafata, přichází Ladislav Krejčí.

45
45. Tomáš HÁJEK - 1:0

45
Zlín právě vstřelil branku!
Skoro neskutečné se stalo skutečností! Ševci zužitkovali svůj dlouhodobý tlak a v poslední minutě poločasu střílí branku TOMÁŠ HÁJEK, který si přesně naběhl na centru z rohu od Štěpána Koreše – 1:0!

37
Střela Diopa šla jen těsně nad horní tyčku! Nutno podotknout, že jsou to domácí, kteří nyní zcela diktují tempo hry.

37
Costa dostává žlutou kartu za faul na Pazderu.

34
34. Skvělá přihrávka Tomáše Poznara a pohotové zakončení Dameho Diopa, který se ocitl v obrovské příležitosti.

34
Obrovská příležitost Zlína! Po centru ze středu hřiště se dostal míč na hlavu Poznara, který jej naservíroval do malého vápna Diopovi, jenž trefil padajícího Bičíka!

30
30. Fanoušci Zlína připravili pro dnešní zápas pěkné choreo.

25
Nekompromisní zákrok Hájka na Lafatu. Sudí Královec ani chvíli neváhal a tasí žlutou kartu.

22
První, nejspíše vynucené střídání. Buldozera Janíčka střídá Lukáš Holík.

22
22. Stanislav Dostál podržel domácí Zlín skvělým zákrokem.

15
15. Štěpán Koreš napřáhl zpoza šestnáctky k pěkné táhlé střele.

15
Nyní střílel Koreš, jeho střela mířila jen těsně vedle levé tyče branky.

8
8. Bořek Dočkal se ocitl v první velké příležitosti Sparty.

6
6. Kapitán Tomáš Poznar mohl poslat Zlín rychle do vedení.

6
Obrovská šance Zlína! Koreš vyslal rychlonohého Vukadinoviče, který našel v pokutovém území nehlídaného Tomáše Poznara, který střílel jen těsně vedle brány Bičíka!