1:0
(1:0)
Komentuje: Štěpán Tomš

Děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek nedělního večera.

A to je vše. Domácí v závěru utkání už prakticky pouze bránili hubený náskok 1:0. Hráčem utkání musí být domácí brankář Miller, jenž zlikvidoval všechny střelecké pokusy Teplic, a že některé byly nebezpečné!

90+2
Lüftner (TEP) zastavil tvrdým skluzem Štípka a viděl žlutou kartu.

90+2
Vachoušek zahrál v pokutovém území Mladé Boleslavi rukou a hra je přerušena.

90+1
Střídající Jindráček svou povedenou střelou málem vyrovnal, ale Miller se znovu svým zákrokem zaskvěl!

90
Pomalu se naplňuje devadesátá minuta a Teplice jsou na polovině hřiště.

87
Ale tenhle střelecký pokus si do své kroniky rozhodně nezapíše. Míč poslal výrazně nad bránu.

87
Bořil byl faulován pětadvacet metrů od brány a míč si staví Štajner.

86
Davida Jarolíma nahradil v sestavě domácího celku David Brunclík.

86
Po nepřesné hlavičce kopal Miller od své brány.

85
Další roh pro hosty. Ti se teď na boleslavské polovině doslova zabydleli.

83
Krob svůj přímý volný kop zatočil přes zeď rovnou do šibenice, kde se míčem potkal Miller a vyboxoval jej na roh. To byl pěkný moment.

82
Johana zastavil hokejově Salamiho a zaslouženě viděl žlutou kartu.

80
Boleslav podruhé vystřídala. Na místo Jana Chramosty přišel David Štípek.

80
Další teplický ofsajd a vypadá to, že to byl znovu Mahmutovič.

77
Jarolím ukořistil míč a Boleslav se hnala ve čtyřech proti dvěma. Míč dostal doprava Štajner a lehkým obloučkem trefil břevno. To byl typický Štajner.

76
Ani dva rohové kopy hostujícímu celku nestačily na ohrožení Millerova čistého konta.

75
Zápas sleduje 4479 diváků.

74
Mahmutovičovu gólovou přihrávku skluzem srazil na roh Johana!

73
Jana Štohanzla vystřídal Jan Bořil.

72
Pěkná boleslavská akce na jeden dotek, po které v pokutovém území přihrával pod sebe Kysela, ale nepřesně.

72
Fabiánův centr skončil v rukavicích Grigara.

71
Nešpor se zasloužil o další rohový kop svého týmu.

70
Salami fauloval Millera v malém pokutovém území.

68
Matula (TEP) viděl žlutou kartu za faul na Kúdelu.

68
Jarolímův centr vrátil na přední tyč Kúdela a Johana hlavičkoval do Grigarovy náruče.

68
Desátý rohový kop pro domácí mužstvo.

67
Velké zmatky před Grigarem po rohovém kopu, ale nakonec míč putoval ven z velkého vápna.

67
Po svižné akci Mladé Boleslavi se bude kopat další roh proti Teplické bráně.

64
Teplice podruhé vystřídaly: Santose Nivalda nahradil v sestavě Eugene Salami.

64
Na další Kyselův centr si na zadní tyč naběhl Štajner a prudkou ranou Grigarovu bránu minul.

62
Kyselův centr z pravé strany prolétl celým pokutovým územím, u protější lajny jej dostihl Fabián a vybojoval autové vhazování.

61
Tak pomalu začíná být na stadionu chladno a aktuální dění na hřišti publikum moc nezahřeje.

59
Boleslav je v posledních minutách bezradná v rozehrávce.

57
Kúdela zaváhal a hosté šli ve třech proti dvěma. Litsingi poslal míč v pokutovém území Mahmutovičovi, jenž udělal kličku a vypálil vysoko nad bránu.

56
Druhá půle zatím žádný velký spád nenabrala.

55
Mahmutovič a znovu ofsajd...

54
Nešpor (MBL) viděl žlutou kartu.

53
Litsingi nedokázal zpracovat Ljevakovičovu nahrávku a ukončil tím teplické snažení.

51
Mahmutovič v ofsajdu. Kdyby si tuto situaci lépe pohlídal, mohl jít sám na Millera.

49
Po rohovém kopu se do zakončení dostal na bližší tyči Jablonský a přestřelil. To byla docela velká šance Teplic.

48
Teď se Chramosta poctivě vrátil a zablokoval centr na rohový kop.

47
Po střele Kysely kopali domácí rohový kop. Chramosta hlavičkoval slabě, Grigar si poradil.

47
Štajner nedokázal posunout míč na nabíhajícího Štohanzla, to je škoda pro domácí.

46

46
Hosté v poločase vystřídali. Odešel Ivo Táborský a nahradil ho Martin Jindráček.

Mladá Boleslav vede po prvním poločase 1:0, a stačila jí k tomu jediná velká šance po povedené kombinaci. Ve 4. minutě se trefil Fabián. Hosté, kteří byli po inkasovaném gólu aktivnější, spálili svou největší šanci v 17. minutě.

45+1
Hosté Jarolímův centr odvrátili na roh.

45+1
Už běží jediná nastavená minuta prvního poločasu. Boleslav stihne ještě jeden přímý volný kop.

45
Štajner nasadil jesle Krobovi a Kysela centroval na zadní tyč. Tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

43
Centr Mahmutoviče od brankové čáry skončil na břevně, ale brankář Miller měl celou situaci pod kontrolou.

43
Teď pro změnu fauloval Vachoušek Štajnera přímo před boleslavskou střídačkou.

41
Krob centroval do pokutového území a Miller musel nebezpečný míč vyboxovat.

41
Jarolím fauloval Vachouška a výrok rozhodčího nese poměrně nelibě.

40
Teplice strávily dvě minuty na boleslavské polovině, ale pro Millera z tohoto pobytu nevzešlo žádné nebezpečí.

38
Boleslav kombinovala na jeden dotek a osmi přihrávkami se dostala přes polovinu útočné poloviny. Akci ukončil nepřesnou přihrávkou Chramosta.

37
Kvůli ofsajdu byl zataven v postupu Mahmutovič.

35
Štohanzl vybojoval další rohový kop pro domácí tým.

34
Nivaldo hlavičkoval mimo bránu Litsingiho centr, marnou snahu hostujícího celku korunoval velmi nepovedenou střelou Matula.

33
Další Johanova nepřesná rozehrávka, vpravo měl přitom volného Kyselu.

30
Znovu se hraje na polovině Teplic. Johanův nepovedený centr však skončil v náruči Grigara.

27
Miller si připsal dobrý zákrok po ráně Táborského, kterou dokázal vyrazit na roh.

27
Fabián vybojoval míč a už to vypadalo, že ho také vyveze, ale nepochopitelně ho odevzdal na nohu Nivalda. Teplice tohoto zaváhání nevyužily.

26
Ščuk vyskočil snad metr vysoko, jenže na Jarolímův rohový kop stejně nedosáhl.

25
Nivaldo přistižen v ofsajdu. Míč se vrací na boleslavské kopačky. U lajny se rozcvičuje David Brunclík, ale Jarolím je stále na hřišti. Možná nakonec střídání nebude potřeba.

24
Johana vrátil travní drn na své místo a může se pokračovat.

23
Štohanzlův centr z pravé strany odvrátil Ljevakovič do autu.

21
Jarolím se na hřiště vrátil, ale nevypadá to, že bude pokračovat delší dobu.

18
David Jarolím se zranil a hřiště opustil na nosítkách. Boleslav bude asi muset střídat.

17
Chyba v boleslavské defenzivě a Litsingi předkládal před odkrytou bránu míč Nivaldovi, který nedokázal překonat Millera!

17
Fabián ho rozehrál na zadní tyč a tam si pro míč došel Grigar.

16
Ljevakovič fauloval vleže Kyselu a Boleslav bude kopat zajímavý přímý volný kop.

14
Štajner si pěkně zpracoval míč v pokutovém území, ale svou akci nedotáhl. Po ztrátě míče fauloval Ščuk (MBL) a viděl žlutý trest.

13
Dlouhý centr na Mahmutoviče ukořistil brankář Miller.

12
Nepřesná rozehrávka Boleslavi znamená míč zadarmo pro Teplice.

12
Ošetřován mimo hřiště je Aidin Mahmutovič.

10
Nivaldo se skácel na zem před Fabiánem v pokutovém území a myslel si, že to na penaltu bude stačit. Mýlil se.

9
Další rohový kop rozehrají domácí hráči, tentokrát z druhé strany. Kopat bude Fabián levačkou.

6
Teplickou snahu zastavil ofsajd.

4
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Pěkná akce domácího týmu končí časným gólem! Nešpor vybojoval míč a Štajner si všiml vlevo sbíhajícího TOMÁŠE FABIÁNA. Poslal mu míč proti noze a levý obránce Mladé Boleslavi se ze dvaceti metrů trefil k levé tyči Grigarovy brány!

3
Kysela udržel na svých zádech Litsingiho a doprovodil míč do zámezí.

3
Jarolím zahrál na polovině hřiště házenkářským způsobem, kopat budou hosté.

2
Jarolímův centr od rohového praporku odvrátil z pokutového území na bližší tyči Ljevakovič.

1
Nešpor vybojoval na protější straně rohový kop po dobrém centru Fabiána.

1
Miller hned musel odkopávat míč před dotírajícím Mahmutovičem.

1

Výkop provedou domácí v modro-bílých dresech. Hosté hrají ve žlutém.

Rozhodčí Michal Paták přivádí aktéry zápasu na hřiště.

Do boleslavské sestavy se vrátil po delším zranění záložník Jan Štohanzl.

FK Mladá Boleslav: Miller – Kysela, Johana (C), Kúdela, Fabián – Štohanzl, Ščuk, Chramosta, Jarolím, Štajner – Nešpor

FK Teplice: Grigar – Matula (C), Jablonský, Lüftner, Krob – Litsingi, Ljevakovič, Vachoušek, Táborský, Nivaldo – Mahmutovič

Rozhodčí: Paták – Moláček, Gallo.

Hrát se bude na perfektně připraveném trávníku za ideálního fotbalového počasí.

"Odčinit vysokou prohru ze závěrečného utkání předchozího ročníku a dotáhnout se v ligové tabulce na nejlepší týmy – s jinými cíli do utkání s Teplicemi ani jít nemůžeme, když hrajeme na domácím hřišti před svými příznivci," řekl před zápasem boleslavský trenér Ladislav Minář.

"Z Mladé Boleslavi musíme přivézt nějaký dobrý výsledek, abychom napravili to vyřazení z Poháru. Musíme navázat na naše ligové výkony," uvedl pro teplickou klubovou televizi záložník Admir Ljevakovič.

Z osmnácti dosavadních vzájemných ligových zápasů Boleslav vyhrála šestkrát a Teplice také šestkrát, naposledy rekordně 4:0 zkraje letošního června v Mladé Boleslavi. Nerozhodně skončilo šest utkání. Celkové skóre 21:24 vyznívá v teplický prospěch.

Nejvýznamnější událostí v týmu Mladé Boleslavi byl v uplynulých dnech odchod záložníka Jakuba Mareše na hostování do Dukly Praha. Podepsáno tam má do konce června 2014.

V týdnu Teplice překvapivě vypadly z Poháru České pošty. Ve druhém kole nestačily na druholigový Varnsdorf a prohrály 0:2.

V minulém kole Teplice doma otočily zápas a porazily Jihlavu 4:2, Mladá Boleslav uhrála na Dukle šťastnou remízu 1:1.

Mladá Boleslav dnes hostí čtvrtý tým tabulky Teplice. Ty společně s Plzní a Spartou Praha v lize na podzim ještě neprohrály. Svých čtrnáct bodů nasbíraly za čtyři výhry a dvě remízy.

Dobrý podvečer z Městského stadionu v Mladé Boleslavi.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.