2:1
(0:1)
Komentuje: Jakub Martínek

90+3
Zřejmě poslední velká šance pro Slávii. Petrák měl na kopačce vyrovnávací branku. Z krkolomné pozice ale libereckou klec minul.

90
Zřejmě poslední karty utkání viděl domácí Fleišman a hostující Nitrianský.

88
Domácí naposledy střídají. Ligovou premiéru si odbude Kolár, který nahradil Kalitvinceva.

83
Kelič se nepohodl s Bortelem. Sudí Zelinka jim proto raději udělil žluté karty.

81
Po Delargově průniku do šestnáctky zazvonila za brankářem Černým tyč, tohle byla velká šance pro domácí.

76
Hned vzápětí střídá také Slávia. Štěpán nahradil Mičolu.

76
Domácí podruhé střídají. Ze hry odchází Hušek, kterého nahradí Sackey.

75
Škutka fauloval domácí gólmana Kováře, který se teď jen těžko zvedá z trávníku.

74
Tak to byla fotbalová paráda, kterou teď Slovan předvedl. Balon se dostal po ose Kalitvincev – Rabušic až ke Kušnirovi, který ale hlavičkou branku minul.

66
Dalším karetním hříšníkem je hostující Gecov.

66
Pražané znovu míchají sestavou. Fenina nahrazuje Škutku.

65
Slávia přidala na obrátkách a rázem mohla srovnat. Koreš ale v dobré pozici branku pouze přestřelil.

63
Kiselovi se nelíbil výrok rozhodčího a tak si neodpustil nějakou tu poznámku, za kterou vidí posléze kartu.

61
A pod Ještědem mohlo být ještě veseleji. Delarge se řítil sám na Černého. Balon si ale v poslední chvíli až příliš předkopl.

59
Liberec právě vstřelil branku!

To je paráda! Liberci znovu zafungovala kombinace po pravé straně hřiště. Kušnír parádním centrem před branku našel přesně hlavu MICHAELA RABUŠICE, který už měl jednoduchou práci – 2:1.

57
Slávia poprvé střídá. Odpracováno má dnes Juhar, který své místo přepustí Korešovi.

46

Tomu se říká pohotový vstup do druhého poločasu! Severočeši na nic nečekali a bleskově srovnali. O vyrovnávací branku se postaral po centru Kušníra MICHAEL RABUŠIC, který poslal míč přesně k tyči – 1:1.

46
Liberec hned v úvodu druhé půle střídá. Ze hřiště odešel Rybalka a místo něj přišel Fleišman.

44
Slavia právě vstřelila branku!

Pražané si do šaten zřejmě odnesou jednobrankové vedení. Nitranský pláchl po pravé straně hřiště, balon přesně předložil volnému KAROLU KISELOVI, který přesnou ranou do šibenice nedal Kovářovi žádnou šanci – 0:1.