(2:1)
Komentuje: Miroslav Fantal

18
Olomouc právě vstřelila branku!
Stejně jako před pár minutami centrovali domácí z pravé strany. Tentokrát se role asistenta ujal Jan Navrátil. Přestože to už vypadalo na pohodový zákrok Čontofalského, výše než slávistický brankář vyskočil MICHAL ORDOŠ. Domácí vedou 2:1.

14
Po necelé čtvrt hodině hry svítí na ukazateli skóre nerozhodný výsledek. Míče se na pravé straně chopil Jan Schulmeister, který přízemním centrem našel v šestnáctce soupeře ve skluzu MARTINA DOLEZALA, který uklidil míč k bližší tyči.

8
Slavia právě vstřelila branku!
Sešívaní se po necelých deseti minutách dostávají do vedení. MARCEL GECOV obdržel přihrávku do volného prostoru před domácí šestnáctkou. Střelou z dvaceti metrů sice trefil přímo domácího brankáře, Zdeněk Zlámal ale míč neudržel.