1:1
(0:1)
Komentuje: Václav Baumann

Pro tento rok je to ode mě z Ďolíčku vše, v tom dalším se těším na shledanou.

Hru poté přerušily nepřístojnosti hostujících fanoušků, kteří se dostali dokonce do konfliktu s policií, což si vynutilo zhruba čtvrthodinovou pauzu. Po ní už branka nepadla, byť k ní domácí měli několikrát blízko.

Vyrovnané utkání je u konce a oba týmy si spravedlivě dělí body. Zatímco v první půli bylo lepší Brno, které se zásluhou Janotky ujalo vedení, ve druhém dějství měli více ze hry hráči Bohemians 1905. Na konečných 1:1 vyrovnal z pokutového kopu kapitán Jindřišek.

90+13
Skalák za svůj pomalý odchod z trávníku ještě dostal žlutou kartu.

90+13
Poslední střídání zápasu. Jiří Skalák se trousí ze hřiště, na něj vbíhá Glaser.

90+13
Po přímém kopu růžičky nastal velký zmatek ve vápně, který ale Brňané nakonec vyřešili. A ještě založili rychlý brejk, který uťal faulem Jindřišek až před vlastní šestnáctkou.

90+11
Neuvěřitelné! Rada ideálním pasem za obranu vyslal Klavíka, který byl zřejmě v ofsajdu, ale praporek pomezního zůstal dole. Adam Klavík pak udělal kličku brankáři a mohl zakončit do prázdné brány, zakopl však o drn a jeho slabý pokus vykopl z brány vracející se Košťál.

90+10
Matěj Štochl jde na poslední minuty oživit ofenzívu Klokanů, místo mu uvolnil Bartek.

90+9
Po rohovém kopu se do zakončení tlačil Kroupa tak vehementně, že mu byl odpískán faul.

90+9
Hosté před rohem stahují Paška, do hry vbíhá Markovič.

90+8
Skalák postupoval z úhlu na Berkovce, domácího gólmana ale nepřekonal. Bude z toho alespoň roh.

90+6
Jeho aut ale Kroupa nezpracoval ideálně, s míčem se pak dostal až do zámezí.

90+6
Osmělili se i Brňané, Janotka teĎ bude vhazovat hluboko na útočné polovině.

90+5
Radův roh ale přeletěl všechny aktéry na malém vápně a skončil v zámezí.

90+4
Jindřišek si sběhl na levé křídlo a získal pro domácí roh.

90+3
Klokani drží míč na kopačkách, kombinují ale na půlicí čáře, protože všichni ofenzivní hráči stojí...

90+2
Budínský vyslal za obranu Jakuba Štochla, který mohl střílet, místo toho ale ještě hledal nepřesným centrem Klavíka, který byl stejně v ofsajdu. Domácí fanoušci teď Štochlovi spílají.