2:0
(0:0)
Komentuje: Pavel Rosendorf

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera.

Je po všem. Zbrojovka Brno ukončila sedmizápasové čekání na výhru, když dokázala porazit Sigmu Olomouc 2:0. Domácím cestu za vítězstvím hodně usnadnil svou nedisciplinovaností Adam Varadi, jenž byl v 68. minutě vyloučen. Krátce na to totiž otevřel skóre Pavel Mezlík a vedení Brna ještě v závěru pojistil střídající Švancara. Hanáci prohráli třetí utkání v řadě.

90+2
Sigma zahrávala tři rohy po sobě, ale ani z jednoho se neprosadila, zdá se, že je rozhodnuto.

90+1
Brněnský gólman Doležal v první nastavené minutě vytáhl hlavičku jednoho z olomouckých hráčů konečky prstů nad.

90
Nad rámec normální hrací doby rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
Další ze série centrů Michala Vepřeka odvrací Luděk Pernica.

88
Hanáci si vypracovávají standardní situace, ale pak jim chybí větší důraz. Po nejistém zákroku brankáře Doležala napálil Pospíšil pouze svého spoluhráče.

88
Další střídání Zbrojovky Brno. Ze hřiště odchází Lutonský, nahradí ho odpočinutý Škoda.

86
Brno právě vstřelilo branku!
Ani minutu nepobyla na trávníku domácí ikona a je z toho druhý gól v olomoucké síti. PETR ŠVANCARA dostal ideální pas do běhu, přesprintoval půlku hřiště a poté nedal Zlámalovi šanci.

85
A to bylo to poslední, co Karel Kroupa dnes předvedl, protože jej vzápětí nahrazuje Petr Švancara.

85
A Kroupa opět v akci, když slabou hlavičkou nechal vyniknout Zlámala.

84
Domácí dvojice útočníků prováhala další možnost. Markovič na hranici velkého vápna vybídl ke skórování Kroupu, ale ten situaci vůbec nezvládl.

83
Sigma působí v posledních minutách dosti křečovitě. Pomoci by jí mohl nově příchozí Jan Javůrek, který vystřídal Jakuba Petra.

81
Hořava sice vysunul vpřed Vepřeka, ale ten byl okamžitě zdvojen a celá akce tak vyšla do ztracena.

80
Dnešnímu duelu přihlíží 3521 diváků.

79
Olomouc se snaží odpovědět, ale zatím hledá recept na to jak vyzrát na brněnskou obranu marně.

77
Domácí se přeci jen dočkali. Míče se zmocnil PAVEL MEZLÍK a střelou o tyč posílá Zbrojovku do vedení.

76
Z velké vzdálenosti pálil Zavadil, jeho pokus byl lehce tečován a skončil nad.

75
Brnu se zatím nedaří zatlačit soupeře na jeho vlastní polovinu a vynutit si tak větší tlak.