3:1
(1:0)
Komentuje: Václav Baumann

Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště se těším na shledanou.

A přestože v poslední desetiminutovce vykřesal naději Baránek, jen tři minuty poté zpečetil na konečných 3:1 obránce Latka.

Zatímco v první půli měli slávisté navrch, ve druhém poločase se otěží chopil Baník. Jenže gólově se neprosadili, a naopak z brejku inkasovali.

90+2

90+1
Mensah poslal příliš dlouhý balon pro nabíhající spoluhráče.

90+1
Akci Baníku zastavil vychytralý faul Gecova.

89
Snížit mohl Narh, domácí obrana ho ale na poslední chvíli zastavila ve skluzu.

87
Další šanci Slavie měl Gecov, jeho střelu z patnácti metrů ale Baníkovci zblokovali na roh.

85
Slavia právě vstřelila branku!
Na přímý kop Juhara si naběhl MARTIN LATKA, který předskočil všechny okolo a hlavičku nasměroval mimo dosah brankáře Pavlenky!

85
Greguš přerušil akci Slavie jen za cenu žluté karty.

82
Baník právě vstřelil branku!
Ostrava je zpět ve hře! Na nadýchaný centr Mensaha si vyskočil JAN BARÁNEK a hlavou poslal míč přesně do šibenice!

81
Po přímém kopu Štěpána měli slávisté velké problémy s odklizením balónu, a hosté si dokonce žádali ruku. Rozhodčí Marek ale opět protesty Baníku zamítl.

79
Střídají i domácí: Piták jde do hry za v druhé půli nevýrazného Vukadinoviče.

77
Baník reaguje změnou: Petrus za Holzera.

76
Rychlý brejk sešívaných táhl Škoda, který před vápnem na poslední chvíli posunul míč pro JAROMÍRA ZMRHALA, jenž pak prostřelil Pavlenku!

74
Kukecův centr nebyl vůbec přesný a skončil až za brankovou čárou, nikoliv však v brance.

71
Narh se v pokutovém území protlačil k hlavičce, kterou i docela dobře umístil, brankář Hrubeš byl ale opět pozorný.

70
Na přízemní centr Nitrianského si nabíhal Černý, Pavlenka byl ale u balónu včas.

67
7 612 diváků navštívilo dnešní zápas.

66
Po střele Baránka si hosté žádali ruku, tu ale sudí neodpískal. Ještě k jedné ráně se pak dostal Kukec, Hrubeš ji ale ukryl do náruče.