konec FC MAS Táborsko – SK Dynamo Č. Budějovice
0:6
(0:3)
Komentuje: Miroslav Kučera, Josef Janda

Utkání o přímý postup do SYNOT ligy zcela jasně ovládli hráči Dynama České Budějovice. Od prvních minut určovali tempo hry a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto po pár minutách hry. Dynamo tak s přehledem dokráčelo zpět do nejvyšší soutěže!

82
Dynamo právě vstřelilo branku!
Na rohový kop si ve vápně bez problému naskočil RICHARD KALOD a hlavou zvyšuje na 6:0!

79
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Michal Klesa, přichází Zdeněk Linhart.

77
Dynamo předvedlo další rychlý útok. Po pravé straně uháněl s míčem Klesa, jehož přihrávku proměnil střelou pod horní tyč ALEŠ HANZLÍK.

74
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jiří Funda, přichází Aleš Hanzlík.

69
Po další chybě domácí obrany doputoval míč na penaltový puntík k Richardu Kalodovi, ten ale netrefil míč ideálně a Toma dokázal zabránit gólu.

64
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Džafič, přichází Nešický.

64
Oficiální kapacita stadionu je 1 500 diváků, dnešní návštěva je ale 7 465 diváků!

58
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Ondřej Herzán, přichází Jan Hála.

56
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Strnad, přichází Musiol.

54
Obrovská chyba domácí defenzivy! Toma dostal hodně nepovedenou malou domů, kterou odkopl k Herzánovi, který z dvaadvaceti minut trefil tyč!

52
JAROSLAV MACHOVEC potrestal faul na svoji osobu a dokonává hattrick. Střelu, která byla vhodná pro praváka, kopl jako levák a tím dokonale zmátl Tomu, který za míčem ani neskočil.

41
Kalod Tomu zblízka nepropálil. Hlavičkou ho už překonal, Tomu ale zastoupil na čáře Ciferský.

34
Machovec útočil na hattrick, když pálil po zemi k tyči. Toma musel hodně skočit, aby jeho ránu chytil!

28
Džafič v gólovce! Mířil po zemi přesně k tyči, Křížek ale tygřím skokem zachránil.

24
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Šiml, přichází Vukadinovič.

16
Táborsko chtělo faul, jenže naopak Budějovičtí pláchli a radují se z třetího gólu, míč poslal po zemi přesně k tyči PETR BENÁT.

11
To je pro domácí borce hodně zlé. JAROSLAV MACHOVEC si naběhl na roh a hlavičkou na bližší tyč zvyšuje už na 2:0

10
Dynamo v další šanci, míč jen o kousek minul branku.

5
Hosté byli v úvodu lepším týmem a dočkali se už gólu. Z levé strany propálil Tomu prudkou ranou JAROSLAV MACHOVEC. Budějovice vedou 1:0.