0:6
(0:3)
Komentuje: Miroslav Kučera, Josef Janda

To je od nás pro dnešní večer vše, brzy opět napočtenou.

Utkání o přímý postup do SYNOT ligy zcela jasně ovládli hráči Dynama České Budějovice. Od prvních minut určovali tempo hry a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto po pár minutách hry. Dynamo tak s přehledem dokráčelo zpět do nejvyšší soutěže!

90
Běží poslední minuta základní hrací doby. Dynamo si užívá poslední vteřiny ve Fotbalové národní lize.

87
Po střele jednoho z hostujících útočníků bude následovat pouze odkop od branky Tomy.

85
Zápas se dohrává, míč mají hráči Dynama na vlastních kopačkách a kombinují na své polovině.

82
Dynamo právě vstřelilo branku!
Na rohový kop si ve vápně bez problému naskočil RICHARD KALOD a hlavou zvyšuje na 6:0!

81
Po několika odrazech ve vápně se míč dostal k Brunclíkovi, jehož tečovaná střela končí mimo bránu. Následovat bude další roh.

81
Další centr do vápna Táborska posílal Jan Hála, obrana ale odkopla míč na roh.

80
Z levé strany centroval Hanzlík, domácí defenziva s velkými problémy odvrátila na rohový kop.

79
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Michal Klesa, přichází Zdeněk Linhart.

78
Domácí fanoušci pochopili, že zápas je rozhodnutý, a opouštějí přeplněný stadion v Sezimově Ústí.

77
Dynamo předvedlo další rychlý útok. Po pravé straně uháněl s míčem Klesa, jehož přihrávku proměnil střelou pod horní tyč ALEŠ HANZLÍK.

76
Zápas je rozhodnutý a ani jedno z mužstev se vyloženě nežene do útoku.

74
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jiří Funda, přichází Aleš Hanzlík.

74
První centr Šimáka mířil na přední tyč, kde zasáhla defenziva. Míč se však dostal k Šimákovi opět, ten ho poslal na zadní tyč na hlavu Musiela, který v dobré pozici hlavičkoval mimo.

73
Podobně jako Klesa si na druhé straně počínal Šimák, hostující obrana ale také dobře zasáhla.

72
Roh se ale hostům vůbec nepovedl a míč skončil v autu.

72
Další rychlý útok Budějovic. Zhruba ze třinácti metrů se snažil zakončit Klesa, obránce mu ale strčil nohu do střely a je z toho roh.

71
Střídající Nešický se dostal ke střele z dvaceti metrů, jeho přízemní rána šla asi metr vedle brány.