konec FC Sellier & Bellot Vlašim – FC SILON Táborsko
1:2
(0:2)
Komentuje: Aleš Strouha

Je tu konec. Máme za sebou zápas 13. kola Chance Národní Ligy mezi Vlašimí a Táborskem. Hosté byli v celém průběhu utkání výrazně lepší a aktivnější a již po poločase vedli 2:0. Domácí po změně stran svou hru moc nezlepšili a dlouho byli spíše pod tlakem. Těsně před koncem z náhodné akce snížili na 1:2, avšak větší drama již hosté nepřipustili a utkání skončilo zcela zaslouženou výhrou Táborska 2:1.

90+3

90+3
Již se hraje poslední minuta nastavení. Jihočeši jsou u balonu a snaží se hrát daleko od vlastní brány.

90+2
Matouš Varačka takticky fauloval a dostává žlutou kartu.

90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
ze hřiště odchází Aleš Nešický, přichází Ngosa Nsunzu.

89
Konec zápasu se rychle blíží, u míče jsou teď hosté, kteří se snaží držet balon daleko od vlastní brány.

88
ze hřiště odchází Jiří Kateřiňák, přichází Jakub Kopáček.

86
Bernardo Rosa fauloval ve středu pole Kateřiňáka a je tu další žlutá karta.

85
A teď mohlo být srovnáno! Jakub Hodek si před Novákem ve vápně skvěle zasekl balon a následně vystřelil. Jeho pokus skončil těsně mimo a hosté měli obrovské štěstí!

84
Máme zaděláno na pořádné drama. Domácí samozřejmě vycítili šanci a teď budou patrně hrát vabank.

82
Vlašim právě vstřelila branku!
Dominik Soukeník vyslal kolmou přihrávkou do vápna ke skórování JANA ZÁVIŠKU, který nezaváhal a pohodlně překonal brankáře Kerla – 1:2!

80
A další zakončení hostů. Zpoza vápna pálil tvrdě Bláha, míč ale poslal metr nad břevno domácí svatyně.

79
Do odraženého balonu se opřel Varačka, jeho pokus byl ale hodně nepřesný a mířil mimo.

78
Zblokovaný centr mířící do vápna Táborska spolehlivě odehrál Koné.

77
Hosté zatím výborně brání a soupeře nepouštějí ke své bráně.

76
Střílený centr z pravé strany posílal do vápna Varačka, ve skluzu se snažil zakončit Jakub Nečas, jenže v tísni nedokázal balon usměrnit mezi tři tyče.

75
Jakub Jeřábek je dalším žlutě potrestaným domácím hráčem.

74
Přesně z hranice velkého vápna pálil Jan Mach, gólman Kolář jeho povedený pokus vyrazil na rohový kop.

72
Balon za obranu dostal Petr Plachý, ve stoprocentní šanci sám před brankářem ale zakončil mimo!