(0:0)
Komentuje: Tomáš Kohlmann

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:13.

Real Madrid poráží Sevillu 1:0 brankou střídajícího Luky Modriće z 81. minuty a upevňuje si pozici ligového lídra, Sevilla zůstává na patnáctém místě, šest bodů nad pásmem ponoru.

Neobvyklým momentem bylo střídání rozhodčích po hodině hry, kdy původní hlavní arbitr Isidro Díaz de Mera utrpěl svalové zranění a při svém debutu v La Lize jej nahradil Carlos Fernández Buergo.

90+9

90+8
Djibril Sow zcela mimo hru srazil Toniho Kroose, čímž se poněkud nesmyslně vykartoval z příštího zápasu proti Realu Sociedad.

90+8
V době, kdy se rozeběhla poslední minuta avizovaného nastavení, hraje Real s míčem na kopačkách a má závěrečné minuty pod kontrolou.

90+7
Hosté zahrávali volný kop ve středu hřiště, ovšem Susův nákop do pokutového území mířil mimo dosah spoluhráčů a bude se kopat od branky Andreje Lunina.

90+5
Ze standardní situace pak Sevilla nijak nezahrozilo a už se zase hraje na její polovině.

90+4
Střídání v týmu Real Madrid:
ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Álvaro Rodriguez.

90+3
Po faulu Luky Modriće budou hosté zahrávat standardní situaci na útočné polovině.

90+1
Tanguy Nianzou krátce po příchodu na trávník dostává za faul ve středu hřiště žlutou kartu.

90+1
Vzhledem k výměně hlavního rozhodčího se bude nastavovat osm minut.

90+1
Střídání v týmu Sevilla FC:
ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Adnan Januzaj.

90+1
ze hřiště odchází Kike Salas, přichází Tanguy Nianzou.

90
Po rohovém kopu Susa se k hlavičce dostal Kike Salas, nedokázal ji ale vměstnat na branku Realu.

90
ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Dani Ceballos.

89
Ocampos na levé straně posunul míč rozběhnutému Salasovi, tomu ale vběhl do cesty Modrić a odehrál balón na rohový kop.

87
Sevilla hraje s míčem ve středu hřiště, proti postavené obraně ale hosté prakticky ještě nic nevymysleli, zatím hrozili jen z brejků.

85
Z nakrátko rozehraného rohu Real nijak nezahrozil, navíc při zpětné přihrávce byl Tonimu Kroosovi máván ofsajd.

85
Vinícius Júnior se na levém křídle neprobil přes Loica Badého, vybojoval ale rohový kop.