konec UD Las Palmas – Real Madrid
1:2
(0:0)
Komentuje: Aleš Strouha

Anui dnes si to Real Madrid neudělal úplně jednoduché. V zápase na hřišti Las Palmas totiž v 53. minutě inkasoval gól na 1:0 a musel otáčet vývoj souboje. Svěřenci Carla Ancelottiho to stejně jako minulý víkend ale zvládli a po gólech Viníciuse a Tchouaméniho nakonec vyhráli 2:1!

90+10

90+10
Přímý kop do vápna posílal Álvaro Valles, atakovaný Lunin byl faulovaný a to bylo to poslední, co se v dnešním zápase stalo.

90+9
Aurélien Tchouaméni ostrým skluzem trefil soupeře a je z toho další žlutá karta.

90+8
Fauloval nyní také Aurélien Tchouaméni, ale to hostům úplně nevadí. Faul to byl ještě na polovině Las Palmas.

90+7
Na polovině hřiště za žlutou kartu fauloval také Ferland Mendy.

90+6
Máximo Perrone prošlápl Frana Garcíu a dostává žlutou kartu.

90+5
Hosté drží balon na polovině soupeře a zdá se, že to asi dnes již zvládnou.

90+3
Juanma Herzog byl na polovině hřiště faulovaný Ardou Gülerem. Míč pro domácí.

90+1
Druhý poločas bude nastaven o osm minut.

90+1
Domácí samozřejmě teď svého soupeře tlačí a snaží se o vyrovnání.

90
Střídání v týmu Real Madrid:
ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Ferland Mendy.

89
Střídání v týmu UD Las Palmas:
ze hřiště odchází Javi Muñoz, přichází Sory Kaba.

87
Hosté se nyní zlobí, že nebyl odpískaný faul na Viníciuse. Hra je přesto přerušena.

86
Domácí jsou nyní tedy na tahu a potřebují vstřelit gól. Budou to mít ale již velmi složité.

84
Real Madrid právě vstřelil branku!
Hosté střílí osmý gól po rohovém kopu v letošní sezoně. Od rohovéo praporku centroval Toni Kroos a hlavičkující AURÉLIEN TCHOUAMÉNI zamířil přesně – 1:2!

83
Vinícius se prokličkoval až do vápna. Dokonce vystřelil a Mika Mármol jeho pokus zblokoval na roh.

82
Javi Muñoz fauloval Viníciuse a dostává žlutou kartu.

82
Talentovaný Arda Güler si dnes v dresu Realu Madrid připisuje první v minuty v zápase LaLigy.