konec Real Madrid – UD Almería
3:2
(0:2)
Komentuje: Aleš Strouha

Z pohledu fanoušků Realu Madrid jsme sledovali naprosto fenomenální a superdramatické utkání. Velký favorit zápasu totiž v domácím prostředí po poločase prohrával 0:2 a nutno říci, že i zaslouženě. Real působil ospalým dojmem bez energie. Po změně stran ale přišla ofenzivní smršť a úžasný obrat ve skóre, o který se postarali Bellingham, Vinícius a v deváté minutě nastavení Dani Carvajal.

90+12

90+12
Po rohovém kopu se hrálo na polovině Realu, Sergio Akieme ale poslal balon vysoko nad bránu.

90+11
Hosté se pokoušejí o zoufalý nápor a obraz hry se nyní otočil. Teď se musí bránit domácí – roh.

90+10
Domácí hráči dostali karty za přehnané oslavy gólů. Carvajal svlékl dres a Bellingham za gesta směrem k soupeřům.

90+10
Žlutá karta pro tým Real Madrid (Jude Bellingham).

90+9
Žlutá karta pro tým Real Madrid (Dani Carvajal).

90+9
Real Madrid právě vstřelil branku!
Bláznivý zápas nekončí! Domácí patrně dokonávají famózní obrat! Centr do vápna vrátil Bellingham na brankovou čáru k DANI CARVAJALOVI, který dorazil míč do sítě!

90+8
Žlutou kartu dostal nyní také Camavinga, za faul u postranní čáry.

90+7
Hostující trenér Gaizka Garitano dostal druhou žlutou a tedy červenou kartu. Za protesty u postranní čáry.

90+6
Domácí sice stále hodně svého soupeře tlačí, jenže teď fauloval Eduardo Camavinga.

90+5
Aurélien Tchouaméni dostal složitý balon proti noze, míč poslal hodně mimo.

90+4
Gonzalo Melero poslal k zemi na pravé straně unikajícího Camavingu a je z toho přímý kop pro domácí.

90+3
Balon se dostal až ke Kepovi, ten ale nepřesně rozehrál do křídla a je z toho jen aut pro Almeríi.

90+3
Vinícius poslal do vápna dobrý centr na Joselua, ten ale hlavou poslal míč jen do míst, kde byl gólman Luís Maximiano.

90+2
Hosté z rohu nic nevytěžili. Daří se jim ale chvilku držet balon, a to jim samozřejmě vyhovuje.

90+1
Adrián Embarba ve snaze zakončit trefil Carvajala a je tu rohový kop pro hosty.

90+1
Nastavovat se bude jedenáct minut!

90
Již nám běží poslední minuta normální hrací doby.

89
Rozhodčí teď dlouho nechali domácí hrát a až po zakončení Bellinghama odpískali ofsajd.