Komentuje: Matyáš Kotlan

To je pro dnešek úplně vše! Užijte si zbytek víkendu a u dalších textových přenosů naviděnou.

Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:16.

Zápas 14.kola LaLigy mezi Cádizem a Realem Madrid je u konce! Žádné drama nepřipustil Bílý balet a domů si odváží vysokou výhru 3:0. Tu nastartoval už ve 14.minutě parádní střelou šikula Rodrygo. Brazilec ve službách Realu vstřelil také branku ve druhé půli, když už zvyšoval na 2:0. Definitivní tečku přidal v 74.minutě střelou na zadní tyč Bellingham.

90+6

90+5
Tak podruhé se domácímu hráči povedlo prověřit Lunina! V krátkém sledu znovu pálil z hranice vápna Brian Ocampo. Skákavou střelu k tyči dokázal fantastický Lunin vyrazit do strany.

90+4
Brian Ocampo chtěl ke konci utkání ještě prověřit Lunina. Tvrdou ránu mu zablokoval Nacho.

90+3
Lucas Vázquez se snažil tvrdě probojovat k centru. Použil k tomu okatě ruce a rozhodčí si toho správně všiml.

90+2
Toni Kroos jak je jeho zvykem rozehrával přímý kop. Našel pouze prvního bránicího hráče ve vápně.

90+1
Antonio Rüdiger se neobvykle objevil až na útočné polovině, kde byl zapojen do kombinace svého mužstva.

90
Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
Real se pokusil o rychlou kombinaci na pravé straně hřiště. Tu špatně vyřešil Fran Carcía.

89
Roger Martí si při útočné snaze počínal nedovoleně, a tak Real šetří další cenné vteřinky.

88
Střídání v týmu Real Madrid:
ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Fran García,
ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Nicolás Paz.

87
Nádherný centr na zadní tyč letěl Aleja, ten ale hlavou míří těsně nad břevno hostující branky.

86
Joselu se z ničeho nic zjevil v šanci na hranici velkého vápna. Přízemní střelou trefuje blok domácího obránce Chusta.

85
Standardku z nějakých 30 metrů si vzal na starosti Maxi Gómez. Tvrdým projektylem trefuje zeď.

84
Antonio Rüdiger vidí žlutou kartu za zastavení domácího protiútoku.

83
Na delší dobu se zmocnili balónu domácí hráči. Jenže neúspěšným nákopem Gila toto snažení končí.

82
Nový muž na place Gonzalo García se dostal ke střele uvnitř pokutového území. Tečovaná střela míří do rukavic domácího gólmana.