konec FC Zbrojovka Brno – AC Sparta Praha B
2:3
(1:2)
Komentuje: Štěpán Navrátil

Sparta nakonec jednobrankový náskok z první půle uhájila a bere tři body. Po chybě Alijagiće v rozehrávce získal míč na hranici vápna domácích Radek Šiler, jenž následně vypálil přesně do levé šibenice. Vedení 3:1 vydrželo hostům až do poslední minuty nastavení, kdy sice využil zaváhání Penxy Roman Potočný, jenže více času už Zbrojovce nezbylo, a tak prohrává na domácím hřišti s rezervou Sparty 2:3.

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek večera a zase někdy na počtenou!

Brno právě vstřelilo branku!
Centr Hamzy z levé strany nešťastně přihrál bránící Penxa přesně na ROMANA POTOČNÉHO, jenž z bezprostřední blízkosti propálil Surovčíka. 2:3.