Komentuje: Michal Raška

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 7:17.

Je konec. Real Madrid zvítězil nad Liverpoolem 1:0 a celkově 6:2, čímž jednoznačně postupuje do čtvrtfinále Ligy mistrů.
Hosté vstoupili do utkání velmi útočně a už v sedmé minutě musel Courtois vyrazil přízemní střelu Núñeze. Následně se ale bílý balet dostal do hry a o sedm minut později předved Alisson skvělý zákrok proti střele Viníciuse. Ve 20. minutě pálil ze střední vzdálenosti Camavinga, ovšem brazilský brankář převedl excelentní zákrok konečky prstů. Ve 33. minutě se musel Courtois natáhnout po další nebezpečné střele Núñeze.
Druhá část zápasu se odehrávala ve stejném duchu. V 53. minutě se Valverde ocitl v šanci, ovšem jeho pokus vychytal Alisson. V 69. minutě pálil Benzema nad bránu Liverpoolu. V 78. minutě uklidnil veškeré pochyby o postupu Karim Benzema, který doklepl balón do prázdné po přihrávce Viníciuse. V nastavení se ve velké šanci ocitl Rodrygo, ale jeho pokus zblokoval Tsimikas.

90+4

90+4
Po chvíli ale právě Kostas Tsimikas uviděl žlutou kartu za svůj faul, když zasáhl protihráče do obličeje.

90+4
Penalta to není! Rozhodčí jednoznačně ukázal, že to nebyla úmyslná ruka.

90+3
Velmi dlouho se řeší ruka Kostase Tsimikasa, kterou trefil míč a sudí Zwayer se jde podívat na video!

90+2
Dani Ceballos našel sbíhajícího Lucase Vázqueze z pravé strany, který dával míč pod sebe Rodrygovi, ale jeho zakončení srazil Kostas Tsimikas! Hra je ovšem přerušená, protože se řeší ruka hostujícího hráče.

90+1
Střídání v týmu Liverpool FC:
ze hřiště odchází Cody Gakpo, přichází Fabio Carvalho,
ze hřiště odchází Andrew Robertson, přichází Kostas Tsimikas.

90
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

89
Dani Ceballos nyní vymotal několik protihráčů a Real Madrid dohrává toto utkání ve velké pohodě.

88
Špatná přihrávka Asensia nabídla útok hostů, ale ten nabídl také nepřesnost.

87
Balón se po přihrávce domácího hráče odrazil od Gakpa do zámezí a bílý balet bude pokračovat autovým vhazováním.

86
Střídání v týmu Real Madrid CF:
ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Lucas Vázquez.

86
Balón ale po centru zamířil jen do zámezí a hráči Liverpoolu už jsou hlavami pravděpodobně v letadle.

85
Antonio Rüdiger dnes předvádí velmi dobrý výkon a opět zblokoval další centr Trenta Alexandera-Arnolda z pravé strany. Následuje osmý rohový kop Liverpoolu.

84
ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Marco Asensio,
ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Aurélien Tchouaméni.

84
Nacho Fernández se nyní dopustil nedovoleného zákroku právě na Elliotta.

83
Harvey Elliott si udělal místo na střelu, ale tento pokus nemohl Thibauta Courtoise překvapit.