konec FC Vysočina Jihlava – FK Třinec
2:1
(0:0)
Komentuje: Jaroslav Wollmann

Vysočina má tak po výhře na svém kontě 31 bodů a po pátečních předehrávkách je dvanáctá. Třinec zůstává na 26 bodech a na patnácté pozici. V příštím kole hostí v sobotu 13. května Třinec rezervu Sparty. Vysočina zamíří v neděli k rezervě pražské Slavie.

26. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Po bezbrankovém prvním poločase jsme nakonec viděli tři góly. Do vedení poslal své barvy v 56. minutě Araujo-Wilson. V 62. minutě zvýšil náskok Vysočiny Selnar. Hosté ale za dvě minuty snížili Holíkem. Hosté se poté snažili o vyrovnání a domácí mohli hrozit z brejků, ale ani jednomu z týmů se již skórovat nepovedlo. Vysočina porazila Třinec těsně 2:1 a do tabulky získala tři velmi důležité body.

90+4

90+4
Třinec se již k ohrožení branky nedostal, pro Vysočinu to vypadá dobře.

90+3
Od své brány rozehraje Jiří Adamuška. Domácí ale pozorně brání.

90+3
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
ze hřiště odchází Miroslav Křehlík, přichází Filip Šancl.

90+2
Nepřesný centr hostí z levé strany. Adam Jágrik zasahovat nemusel.

90+2
Žlutá karta pro tým FC Vysočina Jihlava (Lukáš Fila).

90+1
Miroslav Tureček rozehrál rohový kop nakrátko s Lukášem Zoubelem. Domácí ušetřelili několik cenných vteřin.

90
Druhý poločas bude o čtyři minuty delší.

90
Zpoza hranice vápna se ke střele dostal Justin Araujo-Wilson, ale jeho pokus byl tečován. Roh pro domácí.

89
Nepřesná rozehrávka hostí, na polovině hřiště tak budou domácí vhazovat.

88
Útočná akce Vysočiny končí neb se Justin Araujo-Wilson ocitl v ofsajdu.

87
Střídání v týmu FK Třinec:
ze hřiště odchází Martin Slaninka, přichází Marián Tandara.

85
Na druhé straně hledal Vojtěch Křišťál Lukáše Zoubeleho, ale míč mu šel na paty.

84
Z hranice vápna se pokusil o střelu Lukáš Hrdlička, ale nezadařilo se.

83
Domácí šli do nadějného brejku, kdy Lukáš Zoubele potáhl míč, našel Vojtěcha Křišťála, který ale místo střely či přihrávky na volného Justin Araujo-Wilsona se snažil projít až do brány.

83
Z pravé strany odcentroval Tomáš Svoboda, míč se sice dostal k Miroslavu Turečkovi, ale ten jej nedokázal rozehrát dál.

81
Lukáš Hrdlička posílal z levé strany centr do vápna, Daniel Turyna míč nedokázal tečovat, a tak skončil v náručí Adama Jágrika.

80
Ohrozit branku domácích hosté nedokázali, ale Vysočina se u míče dlouho nezdržela.