konec FC Vysočina Jihlava – MFK Karviná
2:2
(1:1)
Komentuje: Jaroslav Wollmann

Karviná má tak na svém kontě 29 bodů a Vysočina jich má momentálně 23. Příštím kole přivítá Karviná rezervu Olomouce a Vysočina zamíří do Tábora.

Duel 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Ve druhém poločase jsme viděli také dvě branky, po jedné na každé straně. Domácí mohli za stavu 2:1, které zařídil Ogiomade navýšit své vedení, ale jak Peřina tak znovu Ogiomade ve svých šancích selhali, a tak udeřilo na druhé straně. Střelou zpoza vápna srovnal stav kapitán karviné Lukáš Budínský. Po zbylých dvaceti minutách se ani jeden z týmů prosadit nedokázal, tak se oba celky rozešly smírně – 2:2.

90+3

90+3
Utkání pomalu ale jistě směřuje k dělbě bodů. Hosté vhazují na své polovině.

90+2
Ve vápně se pokusil hlavičkovat Fares Shudeiwa, ale míč netrefil ideálně.

90+1
Filip Vedral se pokusil o dlouhý nákop, ale míč zamířil do autu.

90
Druhý poločas bude o tři minuty delší.

Dnešní utkání sleduje 317 diváků.

90
V nefotbalové pozici se na zemi ocitl Jaroslav Peřina a bude muset být ošetřen.

89
Jakub Selnar na pravé straně vhazoval, snažil se najít Tomáše Svobodu, ale k míči se dostali hosté.

87
Jakub Selnar rozehrál standardní situaci poblíž rohového praporku, ale trefil jen zeď.

86
Žlutá karta pro tým MFK Karviná (Sebastian Boháč).

85
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
ze hřiště odchází Lukáš Fila, přichází Mame Tall.

83
Ve vápně se dostal do zakončení Amadin Marvis Ogiomade, ale trefil jen náruč gólmana.