(1:0)
Komentuje: Michal Nussbauer

To je ode mne pro dnešek vše. Doufám, že jste si přenos užili, loučím se s Vámi a brzy zase na počtenou!

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 17:10.

Utkání je za námi, v Ďolíčku je veselo! Domácí Bohemians totiž výhrou 2:0 udrželi prvoligovou příslušnost i pro příští sezónu! V celkovém součtu porazili Klokani Opavu 3:0, neboť zvládli i první zápas na půdě slezského celku.

Dnes bylo vítězství Bohemky zcela zasloužené. Na zápas byli hráči perfektně psychicky připraveni a vše si ještě ulehčili v 17. minutě, když se po rohu Kovaříka prosadil Daniel Köstl. Opava se do poločasového hvizdu už na nic nezmohla a i když po pauze a prostřídání svoji aktivitu výrazně zvýšila, překonal Valeše se jí nepovedlo. Naopak výhru Bohemky pečetil Jan Chramosta, který se prosadil v 68. minutě. Pak přišlo po nějaké té šanci na každé straně, skóre se ale ani jednou neměnilo a sudí Zelinka za stavu 2:0 pro domácí odpískal konec!

90+4

90+4
Kopečný si narazil s Bílkem a naběhl si na překrásnou uličku, Valeš se ale nenechal okrást o čisté konto! Skvěle vyběhl a zmenšením úhlu nedal hostujícímu záložníkovi šanci rozvlnit síť!

90+3
Bohemians si ještě hodí aut z hloubi vlastní poloviny.

90+3
Vaníček rozeběhl Fulneka na pravém křídle, jeho centr našel jen hostujícího Bílka.

90+2
Pro skákavý centr Ščudly z levé strany si až na úroveň penalty vyběhl Valeš.

90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
Kramář špatně sklepl pod sebe a Petrák vyslal do úniku Vaníčka. Ten si poradil se soupeřem v souboji 1 na 1 a zakončoval tvrdě na zadní tyč, Digaňa ale odmítl inkasovat potřetí!

89
Za tečovaným centrem Ščudly z levé strany se natahoval Kopečný, jenže pro ideální zakončení mu chyběl půlkrok. Takhle nedokázal zamířit jinam, než vysoko nad břevno.

89
Darmovzal šikovně vyvezl míč, předal Kopečnému a hosté mohou útočit.

88
Ostrým skluzem po odehrání míče sestřelil Kramáře Bartek a zaslouženě vidí žlutou.

87
Opavský pokus o alespoň čestný zásah zmařil centr Kopečného, který zamířil do Valešových rukavic.

87
Po odvráceném centru šel k zemi Ščudla za nedovoleného přispění jednozo ze soupeřů.