konec SK Líšeň 2019 – Slezský FC Opava
1:1
(1:0)
Komentuje: Roman Zajíček

Duel o baráž tak končí smírem, na hřišti se už všechno uklidnilo a hráči se navzájem zdraví a podavají si ruce. Samozřejmě pár slov putuje k rozhodčím z obou táborů, ale takový je zkrátka fotbal. Z Líšně se tak loučím a přeji pěkný večer.

Zápas končí nakonec remízou, ve druhém poločase jsme sledovali pořádnou bitvu, která gradovala v samotném závěru. Opava hrála třicet minut přesilovku, kterou velmi rychle využila. Pak zlobila dál, měla několik tutovek a jen díky Veselému se stav nakonec neměnil. Do té doby, než putoval Málek pod sprchy, byli domácí lepší, ale červená duel ovlivnila více než dost. Navíc padalo hodně karet, emoce byly hodně vysoko.

90+6

90+5
Do konce zápasu už toho mnoho nezbývá, fanoušci Líšně podporují hlasitě svůj tým, aby remízu alespoň udržel.

90+4
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Marek Matocha, přichází Václav Minařík.

90+3
Opavští se dopustili faulu, to hraje do karet domácím, kteří logicky nikam nepospíchají.

90+3
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází David Machalík, přichází Šimon Šumbera.

90+2
Veselý si teď poradil se střelou z otočky v podání Kramáře. Ovšem času mají Slezané stále hodně, za prodlevy se nastavuje poměrně hodně minut.

90+1
Nastavuje se hned šest minut!

90+1
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Josef Celba, přichází Teodor Janjuš.

90
Opava mocně finišuje a tlak je už přímo drtivý. Druhý gól už byl přímo na spadnutí.

89
Dvě jasné šance hostů. Kramař ale ani nadvakrát neprocedil míč za Veselého. Nejprve jej vychytal v souboji jeden na jednoho a pak lapil i další pokus. Bude se kopat roh.

88
Domácí mají jasnou snahu, udržet výsledek. Budou to mít ještě ale hodně těžké. Dá se očekávat nastavení.

87
K odraženému míči se dostal kapitán Zídek, ale rána mu vůbec nesedla a Líšeň zase chvíli pošetří čas.

85
Veselý drží míč a nikam nepospíchá. Líšeň už jen odkopává, případně hraje na brejky.

84
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Martin Zikl, přichází Martins Toutou Mpondo.
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Tom Ulbrich, přichází Michal Bednář.

84
I domácí výběr chystá střídání, hned dvojité.

82
Posléze se pískal ofsajd hostů, tlak byl na chvíli zastaven.

81
Opava mohla jít do vedení, střídající Kramář šel sám na bránu, ale trefil jen boční síť. Už se zdálo, že míč prošel snad nějakou dírou v síti, ale k údivu všech je to stále 1:1.