konec 1. SK Prostějov – FC Sellier & Bellot Vlašim
3:2
(1:0)
Komentuje: Aleš Strouha

Je tu konec. Sledovali jsme opravdu dramatické utkání, se kterého odcházejí jako vítězové domácí fotbalisté. Ti po poločase vedli 1:0, avšak v průběhu druhé půle hosté vývoj otočili a s Prostějovem to nevypadalo vůbec dobře. Do hry je ale vrátil Amobi a pět minut před koncem Prostějov dokonal druhý obrat v zápase a vyhrál nakonec 3:2!

90+2

90+2
Hosté jsou ještě natlačeni na polovině Prostějova, čas se jim ale krátí a už toho moc nestihnou.

90+1
To je závěr! Hosté dokázali potřetí dopravit míč do brány, jenže gól nakonec nebyl uznán a stav zápasu je tak nadále 3:2!

90+1
Nastavují se dvě minuty.

90
Hraje se poslední minuta normální hrací doby.

88
Hosté samozřejmě nesloží zbraně a budou se snažit ještě alespoň jednou srovnat.

88
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Nedžad Zinhasović, přichází Marek Icha.

88
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází David Broukal, přichází Adam Toula.

88
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jan Koudelka, přichází Daniel Bialek.

85
Prostějov právě vstřelil branku!
To je něco! Domácí prohrávali 1:2, ale podařilo se jim vývoj zápasu otočit a nyní vedou 3:2! Trefil se ROBERT BARTOLOMEU.

83
Domácí ožili a snaží se dostat k zakončení.

81
Žlutou kartu dostává Vasil Kušej (1. SK Prostějov).

81
Žlutou kartu dostává Michal Hošek (FC Sellier & Bellot Vlašim).

80
Deset minut do konce zápasu a stav zápasu je nyní nerozhodný.

78
Tak domácí se přeci jen prosazují a srovnávají stav zápasu na 2:2! Autorem branky je střídající IFECHUKWU OKEWUKWU AMOBI.

75
Až nyní se domácí začali tlačit k bráně soupeře. Vlašim ale zatím v defenzivě drží.

73
Středočeši jsou nadále aktivnější a mají otěže zápasu pevně ve svých rukou.

71
Po rohu hostujícího celku se domácí opět urputně bránili, tentokrát svou bránu ale ustřežili.

71
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Tomáš Zlatohlávek, přichází John Solomon.