1:0
(0:0)
Komentuje: Josef Janda

90+4
Konec zápasu. Po bezbrankovém poločase se diváci přece jen branky dočkali. V 77. minutě utekl po pravém křídle Petr Plachý a přesným míčem rozhodl o výhře Táborska nad rezervou pražské Sparty 1:0. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda.

90+2
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Muhamed Tijani, přichází Luka Robakidze.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Roman Holiš, přichází Filip Rydval.

90+2
Žlutou kartu dostává Petr Plachý (FC MAS Táborsko).

90
Rozhodčí nastaví 4 minuty.

89
Sparta v závěru tlačí, Táborsko zatím odolává.

87
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Petr Pudhorocký, přichází Patrik Vydra.

84
Žlutou kartu dostává Adam Provazník (FC MAS Táborsko).

84
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Leoš Vozihnoj, přichází Adam Provazník.

83
Dnešní utkání sleduje 936 diváků.

81
Tijani šel ideálně středem, jenže o kousek branku minul!

81
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází David Holoubek, přichází Youssouf Dao.
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Matěj Ryneš, přichází Filip Šilhart.

80
Zadražil si šel pro vysoký míč a při pádu se zranil.

79
Žlutou kartu dostává Roman Holiš (FC MAS Táborsko).

78
Žlutou kartu dostává Daniel Turyna (AC Sparta Praha B).

77
Táborsko právě vstřelilo branku!
Stadion v Táboře bouří! Po pravé straně utekl PETR PLACHÝ, jehož střela při zemi zaplula za sparťanskou tyč. Táborsko vede nad Spartou B 1:0.

77
Holoubkův pokus ze střední vzdálenosti našel jen připravené Zadražilovy rukavice.

75
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kristapas Liepa, přichází David Krch.

72
Táborsko mohlo jít do vedení! Tusjak prošel středem, nalezl vlevo Koska, na jehož centr naskakovali tři hráči Táborska. Nakonec se k hlavičce dostal ne zrovna vysoký Vozihnoj a o kousek branku minul.