konec AC Sparta Praha B – FK Příbram
1:1
(0:0)
Komentuje: Aleš Strouha

Je tu konec zápasu mezi Spartou B a Příbramí. Sledovali jsme rozhodně zajímavé utkání. K vidění byly tři pokutové kopy, dvě červené karty a především dva góly. Navíc to byly góly ze samého závěru zápasu a dá se tak konstatovat, že utkání bylo velmi dramatické. Těžko říct, který z týmů bude nakonec spokojenější, patrně asi domácí, kteří srovnali ve třetí minutě nastavení.

90+4

90+4
Sparta se ještě tlačila do útoku, vítězný gól ale již vstřelit nestihne.

90+3
Sparta B právě vstřelila branku!
Domácí v závěru srovnávají na 1:1, když se po skvělém centru Tvaroha prosadil MATYÁŠ KOZÁK.

90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. U míče jsou na polovině soupeře hosté.

89
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Dominik Gembický, přichází Emmanuel Antwi.

88
Příbramští již nikam nespěchají a ani roh nezahráli tak, aby prioritně ohrozili bránu. Snaží se spíše šetřit čas.

88
Rohový kop pro Příbram.

87
Domácí inkasovaná branka srazila do kolen a nyní je to Příbram, která kontroluje hru.

85
Příbram právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je TOMÁŠ PILÍK, který poslal balon ze svého pohledu k pravé tyči. Kotek volil opačný směr a neměl tak šanci zasáhnout.

84
Další penalta! Polidar zahrál ve vápně rukou a je to penalta pro Příbram!

82
A další žlutou kartu za zakopnutí míče dostává Gembický.

79
Velká hloupost Matěje Ryneše. Z prvního poločasu měl již žlutou kartu a nyní za zbytečné odkopnutí balonu dostává druhou žlutou a tedy i červenou.

78
Po vtipně zahraném signálu se ke střele dostal Pudhorocký, jenže ve velmi dobré pozici nikým neatakovaný zamířil mimo. Nutno ale dodat, že to byl velmi složitý kop a trefit brankový prostor by vyžadovalo precizní načasování.

77
Nyní byl faulovaný Polidar a následuje přímý kop pro domácí celek.

75
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází David Holoubek, přichází Lukáš Vácha.

74
Po centru z levé strany hlavičkoval v záklonu Kozák, gólman Melichar si s jeho pokusem poradil.