(0:1)
Komentuje: Matěj Vybíral

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.

Dnešní utkání sledovalo 990 diváků.

Dukla zapisuje velmi cenné tři body do tabulky a posouvá se na čelo tabulky! Pražanům stačil k vítězství jediný gól. V závěru první půle rozhodl z úniku David Kozel. Táborsko ve druhém poločase nenašlo odpověď, ani si nevytvořilo žádnou zajímavou šanci. V tabulce se tak po 5. kole propadá na šestou pozici.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:4. Fauly: 16:18.

90+3

90+3
Táborsko se dopustilo útočného faulu a to je zřejmě konec jeho nadějí.

90+2
Žlutou kartu dostává Štěpán Šebrle (FK Dukla Praha).

90+2
Pecháček rozehrává od vlastní branky, Táborsko rychle míří dopředu.

90+1
Nastavovat se budou pouze tři minuty!

89
Po centru z pravé strany ale zazněl hvizd sudího Vojkovského, útočný faul.

88
Jedna z ojedinělých šancí Jihočechů na srovnání, následuje rohový kop.

86
Táborsko se ubránilo další akci Dukly a vyráží dopředu. Moc času už mu ale opravdu nezbývá.

86
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Lukáš Buchvaldek, přichází Sung-Bin Kim.

85
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Marek Icha, přichází Jakub Drozd.

84
Žlutou kartu dostává Lukáš Buchvaldek (FK Dukla Praha).

83
Teď už je u míče znovu Dukla. A jelikož se pomalu blíží konec zápasu, nemají Pražané kam spěchat, protože stále vedou 1:0.

80
Akce Táborska vypadala nadějně, ale končí jen odkopem od Radovy branky.

78
Žlutou kartu dostává Stephano Almeida (FC MAS Táborsko).

76
Domácí pálili z velké dálky, Pražané ránu zablokovali. Následoval útočný faul Jihočechů.

75
Táborsko se dostalo v posledních minutách na míč, postupným útokem se mu ale nedaří prokousat přes precizní obranu Dukly.