1:2
(0:0)
Komentuje: Roman Zajíček

To je tedy z Líšně vše, pěkný zbytek neděle.

Tři body tedy putují Zbrojovce, která se rázem vyhoupla na první místo tabulky. Líšeňská tvrz padla po více jak roce, navíc Marvani potřetí v řadě prohráli 1:2 v brněnském derby a v tabulce jsou na dvanácté příčce.

Je dohráno. Nakonec velmi zajímavý duel končí výhrou Zbrojovky 2:1, která se nerodila vůbec lehce. Nejprve šla do vedení Hladíkem, o osm později vyrovnal Ševčík a domácí byli při chuti. Jenže pak přišel prapodivný moment, kdy na hřiště vstoupil blázen fanoušek a duel byl tím hodně narušen. Silný byl vyloučen a přesilovku v nastaveném čase využil Řezníček.

Střely na bránu 4:5, střely mimo 4:3, fauly 16:19, rohy 4:2.

90+9

90+8
Do vápna létá jeden míč za druhým, stále se hraje, byť už je to dávno přesčas.

90+7
Ještě jeden pokus pro domácí v samotném závěru.

90+6
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Adrián Čermák, přichází Jan Hlavica.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jakub Řezníček, přichází Martin Sedlák.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jan Hladík, přichází Daniel Kosek.

90+6
Kouč Dostálek ještě chystá taktické střídání.

90+5
Málkova standardka nebyla zahraná špatně, k hlavičce se dostal David Pašek a přestřeluje Berkovcovu bránu.

90+4
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Erik Otrísal, přichází Šimon Chwaszcz.

90+4
Žlutou kartu dostává Adrián Čermák (FC Zbrojovka Brno).

90+3
Brno právě vstřelilo branku!
V nastavení přichází gól a využitá přesilovka. Bariš poslal míč do ohně, na malém vápně přeskočil stopera kanonýr JAKUB ŘEZNÍČEK a jeho hlavička končí v líšeňské síti.

90+1
Zbrojovka tlačí, chce zlomit výsledek na svou stranu. Domácí se srdnatě brání.

90
Nastavovat se bude celkem 7 minut. To je ještě dostatek času na to, aby se s výsledkem dalo něco udělat.

89
Obrovská šance Zbrojovky. Po sehrané standardce Štepanovského zahrozil z dobré pozice Přichystal, ale gólman Veselý předvedl klíčový zákrok zápasu.

88
Žlutou kartu dostává Erik Otrísal (SK Líšeň 2019).

87
Krška zastaven v ofsajdu, blíží se závěr druhé půle, která byla o poznání zajímavější. Bohužel s kaňkou z předchozích minut.

86
Zbrojovka má možnost něco s výsledkem udělat, zbytek utkání bude hrát v přesile.

85
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Bronislav Stáňa, přichází Michal Bednář.