(3:1)
Komentuje: Karel Jedlička

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:13.

Fotbalisté Dukly si upevnili vedení v druholigové tabulce, když jasně přehráli Chrudim 4:1. Zápas rozhodl úsek okolo poločasové přestávky, v němž domácí nasázeli tři góly. Ve druhém poločase padl jen jeden, v 50. minutě potrestal hrubku chrudimského Drahoše před vlastní bránou Faleye. Zápas se pak od té doby dohrával víceméně z povinnosti.

90+3

90+2
Rada lapil rohový kop a rozehrál výhozem na pravou stranu, kde Kim krásně obešel Jana Řezníčka a přihrál na malé vápno. Tam tísněnému Pázlerovi nevyšel krok a zakončuje vedle.

90+1
Čápův přímý kop se od dukelské zdi odráží na roh.

90
Ještě před rozehrávkou bylo oznámeno tříminutové nastavení.

90
Faleye zezadu podkopl Čápa, hosté mohou zhruba z 22 metrů ještě trestným kopem upravit skóre.

89
Juliš zasprintoval po pravé straně a ze ztraceného míče vybojoval sraženým centrem ještě jeden roh. Ten vyškrabuje Rada až k protějšímu rohovému praporku, kde míč přešel postranní čáru.

88
Petr Juliš se prosadil v souboji k hlavičce v pádu, ze čtyř metrů ji nasměroval nad břevno.

87
Ze souboje na pětníku mezi Julišem a Rumlem získává Chrudim rohový kop.

85
Na druhé straně prostrkával míč do šestnáctky Jan Řezníček, přihrávku vystihl Jiří Piroch.

85
Dukla si zakombinovala po zemi, Kott však při centru stál s míčem již celým objemem mimo hrací plochu.

83
Také kouč Dukly Bohuslav Pilný vyčerpal poslední možnosti ke střídání: hřiště opouštějí Jan Peterka a Lukáš Buchvaldek, na jejich místo míří Artěm Kovernikov a Tomáš Kott.

81
Barac si na křídle narazil s Buchvaldkem, jeho centr odkopl v těžké pozici
z malého vápna ještě na jaře dukelský fotbalista Fišl.

79
Chrudimská obrana dost ležérně sledovala Pázlerův náběh, proti domácímu náhradníkovi ovšem vystartoval z Mladé Boleslavi zapůjčený brankář Mikulec a sebral mu míč od nohy v posledním zlomku vteřiny.

77
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Marek Fábry, přichází Jan Pázler.