konec Granada CF – Real Madrid
1:4
(0:2)
Komentuje: Aleš Pur

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:9.

Je dobojováno a Real Madrid stále bojuje o mistrovský titul. Ve druhé půli sice jako první skórovali domácí, když se z dorážky prosadil Jorge Molina, jenže o chvíli později vrátil klid do hostujících řad Álvaro Odriozola Arzallus a za další dvě minuty skóroval Karim Benzema. Ten si po dlouhém odkopu zpracoval, a z velké dálky trefil opuštěnou branku Granady. Na tohle už domácí odpověď nenašli a po porážce 1:4 jsou na desátém místě tabulky se 45 body. Realu patří druhá příčka se 78 body.

90+3

90+2
Hráči už doslova čekají na konečný hvizd, o dnešním výsledku mají všichni jasno.

90+1
Dlouhý odkop od Courtoisovy branky.

90
Budou se přidávat tři minuty.

89
Modrić a Casemiro už neposílají centry před Rui Silvu, pouze drží míč.

88
Hosté zaváhali v rozehře, domácí útok se hned nahrnul dopředu, Jenže Molina při kličce pohořel a míč nechal za sebou.

87
Je to teď jedna nepovedená narážečka za druhou, už to vypadá, že se zápas pouze dohraje.

86
Po tygřím skoku belgického brankáře už hosté rozehrávají a samozřejmě velmi pomalu.