konec Real Betis – Real Madrid
2:3
(2:1)
Komentuje: Aleš Pur

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:8. Fauly: 9:10.

Je dobojováno a Real Madrid se může radovat z výhry a tří bodů. I druhý poločas přinesl fotbal špičkové kvality a bylo na co koukat. Hosté hned ze startu zatlačili a ve 48. minutě bylo srovnáno. Centr z pravé strany srazil do vlastní branky Emerson. Real Madrid pokračoval v náporu, dlouho ale narážel na horší koncovku, dobrou obranu soupeře a také brankáře Roblese. Jenže poté přišla 82. minuta a po kontrole u videa se za Bartrovu ruku konala penalta. Tu proměnil Sergio Ramos, uzavřel výsledek na 2:3 a zajistil tak madridským první výhru v této sezóně.

90+8

90+8
Definitivu na výsledek mohl dát Benzema, jenže po přihrávce na ofsajdovou linii minul...

90+7
Míč je u Courtoise, ten měl mnoho času na poklidnou rozehru na svou obrannou řadu.

90+6
Robles teď musel velký kus mimo své vápno, aby byl u míče jako první a uklidil jej do bezpečí.

90+5
Malá domů na Roblese, ten ihned posílá kupředu dlouhý výkop.

90+4
Real Madrid už pouze brání svůj těsný náskok a čeká na případný rychlý výpad.

90+3
Canales nedokázal projít přes Casemira, vybojoval pro svůj tým alespoň autové vhazování.

90+2
Real Betis se neustále snaží se natlačit do střelecké pozice, naráží však na dobře organizovanou obranu soupeře.

90+1
Ještě jedna žlutá karta pro Real Betis, dostal ji Ajsa Mándí.

90
Rozhodčí nastaví plných osm minut!

89
Tello neměl kudy odcentrovat a tak poslal hru do druhé vlny. Bartra vzápětí nacentroval mimo hrací plochu.

88
Courtois u míče, s rozehrávkou ale nikam nepospíchá.

87
Pokusy o dlouhé přenesení hry domácím nevychází, Real Madrid si hraje, co potřebuje.