1:0
(1:0)
Komentuje: Tomáš Suchánek

Utkáním Vás provedl Tomáš Suchánek a já Vám děkuji za pozornost.

Arma si po velmi poctivém výkonu připisuje tři body do tabulky. O nich rozhodla jediná branka, kterou vstřelil v pětatřicáté minutě Jonáš Jiránek. Hosté měli ve druhém poločase jednu obrovskou šanci, ale Marek Fábry nedokázal překonat ve stoprocentní tutovce Mariána Tvrdoně. Suma sumárum Arma – Dukla 1:0!

90+3

90+3
Jonáš Jiránek (Ústí n. L.) ještě viděl v závěru žlutou kartu, ale ve stejný moment přišel závěrečný hvizd.

90+3
Dlouhý nákop Mariána Tvrdoně skončil hluboko na polovině Dukly a v zámezí. Hostům již příliš času nezbývá.

90+1
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Jakub Emmer, přichází Karel Jakš.

90+1
Jiří Piroch (Dukla Praha) je za svůj faul u postranní lajny potrestán žlutou kartou.

90+1
Sudí Krejsa nastavuje utkání o 3 minuty.

90
David Kozel to zkusil z velké dálky, ale branku domácích přestřelil o pořádný kus.

89
Brankář Marián Tvrdoň (Ústí n. L.) obdržel žlutou kartu za zdrřování.

88
Karsten Ayong (Dukla Praha) obdržel za dohrání Daniela Chodory žlutou kartu.

87
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Adam Čičovský, přichází Bohumil Hudec.

87
Adam Čičovský a jeho důležitý obranný zákrok proti rychlému brejku Kima.

85
Jakub Barac (Dukla Praha) zatáhl za dres Matthew Cantina a uviděl žluté napomenutí.

85
Sung-Bin Kim si opět neporadil s míčem za šestnáctkou a de facto jej odevzdal domácím.

84
V posledních minutách aktivní Jakub Emmer se opět protáhl po pravé lajně, ale jeho centr byl až příliš přetažený.

82
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Michal Trávníček, přichází David Kozel.

82
Opět Jakub Emmer a tentokrát vybojovaný rohový kop pro domácí barvy.

81
Jakub Emmer rozjížděl rychlý brejk Army, nicméně mu chyběla podpora, a tak jej obrana Dukly pohodlně pohlídala.