1:1
(0:0)
Komentuje: Josef Janda

90+2
Konec zápasu. Utkání končí remízou 1:1. Po bezbrankovém prvním poločase nejprve skóroval z penalty Almeida, poté za Chrudim srovnal Dostálek. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda.

90
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Petr Plachý, přichází Šimon Havrda.

90
Žlutou kartu dostává Ladislav Mužík (MFK Chrudim). Ostře zajel do gólmana Táborska, který potřebuje ošetření.

90
Rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
Liepa zakončil po zemi vedle a pomalu se blíží konec 90. minuty.

89
Almeida poslal míč jen do zdi.

88
Faul na Almeidu nabízí zajímavou standardku Táborska před vápnem.

85
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází David Čapek, přichází Ruben Nielsen.

84
Další snažení Chrudimi končí útočným faulem.

79
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Emanuel Tolno, přichází Adam Provazník.

76
Chrudim právě vstřelila branku!
Náhradník TOMÁŠ DOSTÁLEK se chrudimskému trenérovi vyplatil. Po dvaceti minutách na hřišti předskočil Václava Pence a píchl míč do sítě Táborska. Chrudim srovnává na 1:1.

71
Petr Plachý utekl po levém křídle, navedl si míč a jen těsně minul branku Chrudimi. Pěkný brejk ze strany domácích.

68
Fauly na straně domácích přibývají, hosté však nemohou branku vážně ohrozit.

66
Žlutou kartu dostává Roman Holiš (FC MAS Táborsko).

64
Po zmatku před Pecháčkem sice skončil míč v síti, je ale pískáno proti Chrudimi.

59
Táborsko právě vstřelilo branku!
Sám penaltu vybojoval a sám proměnil. K míči se postavil STEPHANO ALVES DE ALMEIDA a poslal prudký míč k tyči. Táborsko vede nad Chrudimí 1:0.

59
Penalta pro Táborsko!

55
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Ju Kang-hjon.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Vojtěch Řezníček, přichází Tomáš Dostálek.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Roman Čáp, přichází Jaroslav Hlavsa.

53
Žlutou kartu dostává Miroslav Verner (MFK Chrudim). Hosté po akci ze strany skórovali, pro ofsajd ale gól neplatí. Rozčilený Verner to odnesl kartou.