4:1
(1:1)
Komentuje: Roman Zajíček

To je tedy z Brna vše, budu se těšit zase příště.

Sledovali jsme pěkný fotbal, Blansko jakožto nováček nehrálo především v prvním poločase vůbec špatně, ale pak se Líšeň střelecky odšpuntovala a hrála prim. Vyhrála zaslouženě a jde do čela druhé ligy.

Je dobojováno. Líšeň nakonec potvrdila své kvality a bere výhru 4:1. Velké šance měla už v prvním poločase, ale střelecky se prosadila až v poločase druhém. Vyšel ji úvod a během sedmi minut vstřelila dvě branky. Blansko pak vsadilo všechno na útok, ale inkasovalo počtvrté. V závěru pálil přesně Rolinek a bylo hotovo.

90+3

90+3
Matocha to zkusil, ale míč skončil vedle. Zápas končí.

90+3
Ještě i na druhé straně trestný kop, ale bude to z velké dálky.

90+3
Faul na brankáře píská rozhodčí Hocek, tím už asi končí šance na korekci ve výsledku.

90+2
Ještě tu bude jedna standardka pro hosty.

90
Nastavovat se budou tři minuty.

90
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jan Silný, přichází Václav Minařík.
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Filip Chládek.

89
Líšeň právě vstřelila branku!
Troufám si tvrdit, že je hotovo. Střídající MARTIN ROLINEK napřáhl ze zhruba dvaceti metrů a jeho tvrdá pumelice zapadla počtvrté do Halouskovy svatyně. Brňané tak prakticky s jistotou budou dnes brát tři body.

89
Pokud dopadne výsledek takto, Líšeň povede prozatím tabulku druhé nejvyšší soutěži. To už se jí podařilo i v loňské sezoně.

88
Matocha jde zahrávat další roh.

87
Domácí to hrají zkušeně, drží míč a soupeře už do ničeho nepouští.

86
Líšeň bude zahrávat roh, pár minut před koncem už se dá hovořit, že si kontroluje výsledek.

85
Veselý zůstává po souboji v brankovišti ležet, ale bude připraven dál pokračovat.

84
Líšeň šetří čas, kouskuje hru i střídáním. Blansko to má těžké se prosadit.

83
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází David Pašek, přichází Martin Rolinek.

81
Centr střídajícího Machálka končí v rukavicích Halousky. Poté Blansko zahrozilo z rohu, ale šance se neurodila. Na hřišti zůstává ležet Pašek, který bude asi střídán.

79
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Marek Szotkowski, přichází Tomáš Machálek.