Komentuje: Jakub Kopřiva

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 3:16.

Je dobojováno. Hodně sledované El Clásico nakonec skončil výsledkem, který zřejmě nikdo nečekal, protože Barcelona s Realem Madrid remizovala 0:0. Několik šancí jsme viděli, ale žádná očekávaná velká ofenzivní show to nebyla. Týmy si tedy body rozdělily a na čele tabulky se tedy nic nezměnilo, protože oba týmy mají na svém kontě 36 bodů a první je o skóre stále Barcelona. Nutno dodat, že Real dnes hrál skvěle, byl možná o něco lepší, ale branky se nedočkal. Barcelona toho směrem dopředu příliš nepředvedla, protože dnes se jí opravdu nedařilo.

90+5

90+4
Benzema dostal přihrávku za obranu, ale ta byla až příliš dlouhá a pro míč si došel Marc-André ter Stegen.

90+3
Žlutou kartu dostává Daniel Carvajal (Real Madrid CF).

90+2
Domácí se usadili na polovině soupeře a kombinují, ale stále daleko od branky, kterou střeží Thibaut Courtois.

90+1
Rozhodčí přidal pět minutek.

90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
Míč poslal do vápna teprve sedmnáctiletý Anssumane Fati, ale ani z tohoto rohu nic nebylo.

87
Rohový kop pro domácí.

86
Barcelona se ještě snaží něco vymyslet, ale ve druhém poločase se domácím vůbec nedaří. A to se potvrzuje i nyní.

84
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Anssumane Fati.

82
Aktivní Gareth Bale nyní inkasoval úder do obličeje a zůstal ležet na trávníku, bude se ošetřovat.

80
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Luka Modrić.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Rodrygo.

80
Oba celky mají posledních deset minutek na to, aby tento velký zápas rozhodly. No, bude to ještě hodně zajímavé.

78
Ramos fauloval Messiho a také on uviděl žlutou kartu.

76
Žlutou kartu dostává Isco (Real Madrid CF).

75
Hosté ještě dlouho protestovali, ale gól nakonec opravdu neplatí a pokračujeme tedy za stavu 0:0.

73
Po bleskové akce směřoval míč do vápna a Bale ho uklidil do branky, ovšem branka nakonec kvůli ofsajdu neplatí a stav se nemění!