2:2
(0:1)
Komentuje: Tomáš Secký

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.

Máme za sebou utkání 24. kola druhé české nejvyšší fotbalové ligy, v němž Varnsdorf remizoval na domácí půdě s Vyšehradem 2:2.

V prvním poločase byli diváci svědky jediného gólu, z nějž většina neměla radost, neboť padl do sítě Varnsdorfu, už v 8. minutě strhl vedení na stranu pražského Vyšehradu Jan Suchan. Hned v první minutě druhé půle bylo v táboře hostů ještě veseleji, to když skóroval Denis Laňka. Poté ale domácí mužstvo přeplo na vyšší rychlostní stupeň a výsledkem bylo vyrovnání. V 55. minutě nejprve proměnil nařízenou penaltu Martin Kouřil, konečnou podobu dal výsledku v 69. minutě střídající Daniel Novák. Domácí se díky vítězství vzdálili patnáctému Sokolovu na rozdíl pěti bodů, Vyšehrad zůstal na jedenáctém místě.

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:6.

90+4

90+3
Adam Alexandr a jeho druhý střelecký pokus v krátkém časovém sledu. Balón si navedl na střed a znovu provětral rukavice Samoela.

90+2
Další nedovolený zákrok domácích, tentokráte těsně za polovinou hřiště.

90+2
Vyšehrad byl blízko vítěznému gólu, avšak Samoel drží svůj tým! K zakončení se po centru dostal Adam Alexandr tváří v tvář brankáři ale neuspěl!

90+1
Šimonovi vysoký pas vůbec nepovedl. Míč doletěl až do zámezí.

90
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

90
Erik Micovčák si v samotném závěru střetnutí připisuje na konto faul na polovině hřiště.

88
Centr hostů končí v autu. Varnsdorf. Chce strhnout vedení. V rozehrávce je však nervózní.

87
Šimon hlavičkou minul. Ve stejný moment ale vyletěl nad hlavu praporek pomezního, píská se ofsajd.

86
Nedovolený zákrok Vyšehradu. S největší pravděpodobností budeme sledovat centr do pokutového území.

85
Barac se snažil přenést hru, jeho spoluhráč ale nezpracoval ideálně a vhazovat budou hosté.

84
Šandera zkusil centr do vápna, tam ale úřadoval stoper Martin Kouřil.

83
Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Filip Drobílek, přichází Vojtěch Mareš.
Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Jan Suchan, přichází Nedžad Zinhasović.

83
Standardní situace na druhé straně. Hosté mají možnost ohrozit Samoela.

82
Šimon zkusil přízemní střelu, k přesnosti ale pár metrů chybělo.

82
Severočeši při kombinaci zapojují do hry i gólmana Samoela. Přes něj se rozjíždí útočná akce domácích.