konec SK Líšeň 2019 – FC Vysočina Jihlava
1:1
(0:0)
Komentuje: Roman Zajíček

Oba týmy si tak rozdělují po bodu, ten musí brát především domácí tým, který v hektickém závěru doslova vyválčil remízu. Jihlava může být smutná, protože dnes byla o něco lepší. Ale i takový je fotbal. Z Brna je to vše, přeji pěkný zbytek dne.

Máme dohráno, nakonec jsme sledovali velké drama. Jihlava byla o něco lepším týmem a šla do vedení po individuální akci Mikuše. Líšeň však v posledních deseti minutách zapnula a dočkala se vyrovnání. Do té doby byla hodně neškodná, ale poté zaúřadoval hlavičkující Černín a dorážející Jeřábek. Domácí málem o bod ještě přišli, v posledních vteřinách pálil do tyče Zoubele.

90+3

90+3
Skóre se málem znovu měnilo. V samotném závěru měl obrovskou šanci Zoubele, který orazítkoval tyč Halouskovy svatyně! Jihlava mohla jít do vedení, ale nakonec to vypadá, že Líšeň uválčí bod.

90+2
Líšeň právě vstřelila branku!
Tak to je neuvěřitelné. V Brně je srovnáno ve druhé minutě nastaveného času. Po rohu se dostal k hlavičce nejprve vysoký Černín, který trefil břevno, ale v pravý čas a na správném místě stál MICHAL JEŘÁBEK, který u levé tyče uklidil míč nekompromisně do sítě!

90
Nad rámec poločasu se nastavují tři minuty. A Líšeň znovu tlačí, bude kopat další ze série rohů. Teď už šel Halouska skutečně do vápna.

90
Střela Jeřábka neměla přesnost, ještě se budou hrát tři minuty.

90
Závěr zápasu a další roh pro Líšeň. Do vápna se chystal jít i gólman Halouska.

89
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Stanislav Klobása, přichází Matěj Koubek.

87
A hned z toho byla největší šance domácích v zápase. Po rohu se k hlavičce dostal Černín a pořádně protáhl stuhlého Vejmolu, který letěl vzduchem k levé tyči. Míč ukořištil do náruče.

85
Marvani se nadechují k závěrečnému náporu. A budou kopat roh.

84
Přetažený centr Matochy soupeř v poklidu kontroluje. Finální fáze a přesnější míče dnes Líšni obrovsky chybí.

82
Nebezpečný a střílený centr Matochy musel likvidovat Luděk Vejmola. Následně se píská faul a Jihlava bude u míče.

81
Roh pro Líšeň. Domácí se teď snaží soupeře konečně zatlačit.

80
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lukáš Vaculík, přichází Tomáš Svoboda.
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jakub Kučera, přichází Ondřej Vintr.
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Matúš Lacko, přichází Fáris Šudajwa.

80
Rezek se snažil prosadit individuálně, ale po kličkách a střele levačkou zamířil mimo tři tyče.

78
Další náznak líšeňské šance končí u jihlavské obrany, která všechny míče uklízí do bezpečí.

76
Machálkův přetažený centr pokryl v pohodě Novotný. Domácí ale zůstanou u míče a budou kopat roh.

75
Patnáct minut do konce zápasu a Jihlava stále vede 1:0. Výsledek se v pohodě hlídá. Nesmí však zapomínat na zadní vrátka.