1:0
(1:0)
Komentuje: Igor Mainka

Z Třince je to pro dnešní den vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

Slezané v tabulce přeskočili osmou Líšeň a před duelem v Hradci Králové ztrácí na sedmé Ústí nad Labem jeden bod. Severočeši mají duel 18. kola proti Brnu ještě před sebou.

Chrudim po prohře zůstává desátá s tříbodovou ztrátou na menší brněnský celek a jednobodovým náskokem na Vyšehrad.

V Třinci je hotovo. Třinecký tým v závěru vyválčil tři body po vítězství 1:0. O výsledku rozhodla akce z 11. minuty, kdy se trefil do chrudimské branky Akulinin.

Ve druhém poločase Chrudimští přitlačili na pilu a domácí hrozili z brejků. Výsledek z první půle už se nezměnil.

90+3

90+3
Brankář Chmiel chytil rohový kop Chrudimi do náruče a uklidnil celou situaci.

90+3
Další rohový kop pro Chrudim. Do pokutového území zamířil brankář Zíma.

90+2
Třinečtí po rohovém kopu zamířili do protiútoku dva na jednoho, proti Puchelovi vyběhl brankář Zíma, proto se rozhodl pro přihrávku kolegovi, ale tu zasáhl bránící Drahoš a celou akci obranným zásahem uzavřel!

90+1
V závěru utkání mají Chrudimští výhodu rohového kopu.

90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

89
Centr Krčála z pravé strany zamířil na hlavu Sulíka. Chrudimský hráč míč odrazil pouze k brankáři Chmielovi, který s pokusem východočeského bojovníka neměl problém a míč lapil do rukavic.

87
Utkání sleduje přímo na stadionu Rudolfa Labaje 109 diváků. Další diváci sledují zápas zpoza stadionu.

86
Dvojnásobné střídání na třinecké straně. Machalíka s Akulininem nahradil Samiec s Wojnarem.

85
Akulinin z přímého kopu netrefil pravý horní růžek chrudimské branky.

85
Trávníček přepustil místo náhradnímu brankáři Zímovi.

83
Vypadalo to, že Hlúpik inkasuje žlutou kartu za simulování, ale rozhodčí z kapsičky vytáhl červenou kartu pro chrudimského brankáře.

83
Weber vysunul Hlúpika, ten přehodil brankáře Mrázka a upadl na zem. Rozhodčí přerušil hru.

82
Střídání na straně Chrudimi. Janouška vyměnil Havlena.

81
Z otočky zkusil vystřelit Mužík, ale jeho pokus sotva doskákal k Chmielovi.

80
Třinečtí vsadili v posledních minutách na bránění a drží ofenzívu Chrudimi na uzdě.

76
Po přihrávce Mužíka z levé strany se odhodlal ke střele Sixta, ale z hranice šestnáctky trefil střed brány, kde si počkal na míč brankář Chmiel.