4:2
(2:0)
Komentuje: Karel Jedlička

Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 9:2. Rohy: 15:4. Ofsajdy: 14:6. Fauly: 2:1.

Souboj jarních účastníků Fortuna:Ligy a MSFL končí vítězstvím favorita 4:2, k němuž Dukla položila základ dvěma góly po rohových kopech už v závěru prvního poločasu. Po přestávce se hrál atraktivní útočný fotbal s řadou šancí na obou stranách, na každé straně padly ještě dva góly. Diváků se dnes na Julisce moc nesešlo, ale ti, kteří dorazili, museli být s fotbalem maximálně spokojeni.
Děkuji za pozornost a z Dejvic se pro dnešek loučím, hezký víkend!

90+3

90+3
Tak tohle se vůbec nepovedlo. Při přímém kopu si jeden z hráčů v bílém nepohlídal za zdí ofsajd.

90+2
Žlutou kartu dostává Martin Chlumecký (FK Dukla Praha).

90+2
Chlumecký skluzem na kotníky sestřelil Hlavicu a Líšeň bude kopat velmi zajímavý přímák zhruba 23 metrů od brány.

90+1
Do rozhozené obrany ovšem útočí domácí mužstvo a Vojtěch Hadaščok pálí metr nad břevno.

90+1
Ještě tři nastavené minuty má nováček na pokus o zázrak.

90
Líšeň právě vstřelila branku!
Za 10 minut na hřišti se MAREK VINTR prosadil už potřetí ke střele a tentokrát jeho nádherná rána z 30 metrů napnula síť u pravé tyče marně se natahujícího Hrušky.

89
Dnešní utkání sleduje v chladném listopadovém dopoledni 624 diváků.

88
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Róbert Kovaľ, přichází David Bezdička.

87
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Filip Hašek, přichází Karsten Ayong.

86
Do brejku vyrazil Marek Vintr, vypálil tvrdě po zemi na zadní tyč mezi nohama bránícího hráče a Hruška vytáhl na roh.

86
Rychlá akce Dukly, Chlumecký vracel přízemní centr napříč šestnáctkou do ohně, před brankovou čarou obránci Líšně nepustili domácí k zakončení.

85
Líšeňský gólman vyběhl skoro až ke středovému kruhu a stihl odkopnout míč Hadaščokovi.

83
V závěru se už hraje bez zábran, pohlednou kombinaci hostů na jeden dotek zakončuje křížnou střelou těsně vedle Marek Vintr.

82
Machálek si při individuálním průniku příliš předkopl míč a zařídil pouze odkop od domácí brány.

81
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Patrik Demeter, přichází Marek Vintr.

80
Dukla právě vstřelila branku!
FILIP HAŠEK se protáhl středem obrany a gólmana překonává tváří v tvář lehkým dloubáčkem.