Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a dobrou noc.

Střely mimo: 3:2
Rohy: 6:4
Ofsajdy: 3:3
Fauly: 12:13

Sledovali jsme velice zajímavý zápas mezi domácím Villarrealem a Realem Madrid, který se nakonec končí remízou 2:2. Domácí měli vynikající vstup do utkání, vedli už od čtvrté minuty, kdy se technickým obstřelem z levé strany prosadil Santi Cazorla. Jenže vedení vydrželo Villarrealu jen chvíli, protože nejprve vyrovnal hlavou po centru Vázqueze Karim Benzema a ve dvacáté minutě hosty poslal do vedení taktéž hlavou po standarce rozehrané Kroosem Raphaël Varane. Ve druhém poločase Real dlouho držel své vedení a ani se příliš netlačil dopředu. Dlouho mu tato strategie vycházela, ale nakonec se mu to vymstilo. Zatímco Vázquez svou velkou šanci nevyužil, Santi Cazorla hlavičkou Courtoise překonal a zařídil tím remízu.

90+4

90+4
Už se hraje nad rámec nastaveného času, domácí budou rozehrávat z vlastní poloviny.

90+3
Karl Toko Ekambi se sice probíjel statečně, ale nakonec mu rozhodčí pískají útočná faul.

90+3
Jenže ten centr byl velice špatný a naopak se hosté musejí velice rychle vracet.

90+2
Lucas Vázquez se stal obětí nedovoleného zákroku. Hosté mají standardní situaci a to je jedna z posledních šancí na vítězný gól.

90+1
Jaume Costa tvrdě fauloval Carvajala a dostává žlutou kartu.

90+1
Samuel Chukweze zase trochu pozlobil svou aktivitou obranu Realu, nakonec se s ním vypořádal Raphaël Varane.

90+1
Nastavují se tři minuty!

90
Standardní situaci rozehrál Miguel Layún, ale domácí se do žádné šance nedostali.