Kesner trefil jen vítkovickou zeď.

90+1
Právě začala první ze tří nastavených minut.

90
Po faulu na Ujce budou Chrudimští zahrávat volný přímý kop z hranice pokutového území. To je jedna z posledních šancí na vyrovnání stavu.

89
Čas na vyrovnání se krátí, chrudimští fotbalisté se chystají na standardní situaci a míří do pokutového území.

87
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Martin Bzirský, přichází Ondřej Chvěja.

86
Martin Sulík musel zastavit akci soupeře nedovoleně, i zde je žlutá karta na místě.

83
Domácí tlačí, centr Hlavsy však hostující obrana odklidila na rohový kop.

80
Hosté vybojovali rohový kop a s jeho rozehrávkou ani omylem nespěchají.

79
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Jan Matěj, přichází Jiří Januška.

79
Ondřej Vencl musel zákrokem za žlutou kartu hasit rychlou akci Vítkovic.

78
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Michal Rendla, přichází Jakub Krčál.

78
Daniel Vašulín se neukvapil s centrem a navedl si balon na pravačku. Střela mu však nesedla podle představ, balon skončil vysoko nad brankou.

77
Dnešní utkání sleduje 1230 diváků.

76
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Matěj Praus, přichází Dan Ožvolda.

75
Přetažený centr Davida Sixty hledal Ondřeje Kesnera, který na zadní tyči z první ze vzduchu zakončil! Květoň byl včas na místě a zachránil Vítkovice od pohromy!

73
Vítkovice se v jedenácti zatáhly na vlastní polovinu a čekají, s čím Chrudim přijde.

71
Domácí ožili a rázem je jich plné hřiště. Naopak Vítkovicím začíná docházet dech.

70
Chrudim právě vstřelila branku!
Domácí střílí dvacet minut před koncem kontaktní branku! Centr z levé strany o zem přistál na hlavě MILANA UJCE, který lehkým líznutím balonu vykřesal chrudimským fotbalistům naději – 1:2!

68
Chrudimským se příliš nedaří a jejich naděje na další bodový zisk se menší každou minutou.