konec FK Baník Sokolov – 1. SK Prostějov
3:0
(2:0)
Komentuje: Matěj Vybíral

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu vše, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. Přeji hezké sobotní odpoledne.

Sokolov po zásluze poráží Prostějov 3:0! Je to překvapivý výsledek, jelikož Prostějovu patřila čtvrtá příčka v tabulce, naopak Baník se relativně trápil. Ovšem v posledních kolech předvedl zlepšený výkon a potvrdil progres i dnes! Svěřenci Pavla Horvátha dominovali celých devadesát minut a berou naprosto zasloužené tři body. Západočeši předčili hosty ve všech ohledech a byli i produktivní.

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 20:16.

90+4

90+4
Domácí v klidu zastavili rychlý protiútok Moravanů, pokusili se zaútočit, ale neuspěli.

90+3
Sokolov drží balon na útočné polovině a v posledních minutách se už bude snažit jen o udržení čistého kontra pro gólmana Belaně.

90+1
Závar v pokutovém území, nikdo z hráčů Prostějova se však nedostal k odraženému míči a tříbrankové vedení Baníku stále platí!

90
Nastavují se čtyři minuty.

89
Faul ve středu hřiště, Prostějov u míče a může se ještě pokusit docílit alespoň čestného gólu.

88
Hlavatý se v pokutovém území dostal k odraženému míči, ale z dobré pozice napálil jen obránce.

88
Baník kontroluje závěr zápasu s naprostým poklidem, Západočeši drží míč na útočné polovině a hosty pustili do jediné šance v zápasu.

87
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází střelec dvou branek Erik Liener, přichází Michal Hlavatý.

86
Domácí kapitán se nakonec zvedá a pokračuje ve hře.

85
Žlutou kartu dostává Jan Koudelka (1. SK Prostějov).

85
Dva hráči Sokolova zůstávají ležet na trávníku a Glaser zřejmě bude muset být ošetřován.

85
Bréda to měl na druhé straně složitější, z rukou mu vypadl míč po centru z levé strany, ale domácí to nepotrestali.

84
Vysoký centr z levé strany v klidu sebral ze vzduchu brankář Belaň a prozatím drží čisté konto.

84
Dnešní utkání sleduje 545 diváků.

83
Sokolov pokračuje v aktivitě a měl k dispozici rohový kop, ten však hosté odvrátili.

81
Sokolov právě vstřelil branku!
Centr Vávry byl sice odvrácen, ale k odraženému míči se dostal za hranicí šestnáctky ERIK LIENER, který prožívá parádní zápas a výtečnou střelou nedal Brédovi šanci! Vypálil prudce do levého horního rohu a je to 3:0, definitivně rozhodnuto!