konec FK Frýdek-Místek – FK Olympia Radotín
1:2
(1:1)
Komentuje: Michal Raška

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost.

V prvním poločase jsme viděli dva góly. Ten první dal už v deváté minutě po obrovské chybě domácího obránce Marián Kovařík, který si následně obešel i brankáře a svým prvním gólem v letošním ročníku poslal Lipinu do vedení. Ovšem po čas celého poločasu byli u míče hosté z Prahy, kteří zatlačovali domácí hráče čím dál víc hlouběji do vápna, až z toho padl gól, když se do hlavičky opřel v 39. minutě Georgios Katidis a srovnal na 1:1. Ve druhém poločase hosté pokračovali v tlaku, který zúročil v 89. minutě Marek Opluštil, když nekompromisní hlavičkou zajistil svému týmu tři body.

90+2

90+2
Duben se dral dopředu a je mu odpískán faul.

90+2
Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Ondřej Ruml, přichází David Kuťák.

90+1
Domácí mohou ohrozit bránu z přímého kopu. Sním si poradili hosté a Lipina má rohový kop. Ovšem rozhodčí píská útočný faul.

90+1
Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Bohdan Velička.

90
Katidis chtěl poslat Jukla, ale míč skončil pouze u Bučka.

89
Olympia právě vstřelila branku!
Na centr Katidise si krásně naskočil kapitán hostů MAREK OPLUŠTIL a nekompromisní hlavičkou k levé tyči posílá Olympii do vedení!

88
Petr Literák srazil Dordeviće a dostává žlutou kartu.

88
Menší vysvobození pro domácí, když Katidis zfauloval ve středu hřiště Šumského.

87
Hosté rychle rozehráli přímý kop nakrátko a Katidis poslal centr do vápna, který odhlavičkoval Literák a hosté mají rohový kop. Z rohu nic nevzniklo, ale Olympia dál tlačí domácí hráče.

86
Švrček srazil Bernarda a hosté budou mít přímý kop z levé strany.

86
Slaninka zajel do hráče a dostává žlutou kartu.

86
Na centr vyskočil pouze hráč hostů a odhlavičkoval míč.

85
Opluštil zfauloval domácího hráče na levé straně a Frýdek-Místek bude mít přímý kop.

84
Slaninka skvěle vybojoval míč a následně přihrál Šumskému, který před vápnem vystřelil, ale rána se mu nepovedla a končí vedle.

83
Hejný se dostal po nepřehledné situaci k míči ve vápně, ale střela našla pouze blokujícího hráče.

82
Katidis poslal přihrávku do běhu Henovi, ale pískl se faul Literáka, který srazil Katidise.