konec FC SILON Táborsko – FK Frýdek-Místek
3:0
(1:0)
Komentuje: Josef Janda

Utkání končí vítězstvím Táborska 3:0. Domácí přidali ve druhé půli ještě další dvě branky a pozornou defenzivou nedali Frýdku-Místku šanci. To je z centra Tábora vše, loučí se Josef Janda.

90+1

90
Rozhodčí nastaví 1 minutu. Publikum tleská.

90
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Aleš Nešický, přichází Marek Novák.

89
Ještě standardka pro hosty, kterou poslal hlavou mimo tyče Kovařík.

87
Domácí kontrolují hru a směřují k prvnímu letošnímu vítězství.

84
Chvějova tečovaná přihrávka končí v Tomově moci.

82
Čerstvý Chvěja uklouzl v šestnáctce, naštěstí pro domácí u něj nikdo nebyl, a tak se penalty ani dožadovat nemůže.

80
Domácí útočí i nadále, s hosty to nevypadá vůbec dobře. Do gólovek se dostávají opravdu těžko.

77
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Patrik Krčula, přichází Ondřej Chvěja.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází Filip Blecha.

76
Táborsko právě vstřelilo branku!
Biolek poslal ve vápně k zemi Štohanzla a musela přijít penalta. ZBYNĚK MUSIOL si vzal míč a ranou pod víko doprostřed branky posílá Táborsko do vedení 3:0. Útočník Musiol se po mnoha nevyužitých šancích konečně uklidnil.

76
Žlutou kartu dostává Matěj Biolek (MFK Frýdek-Místek).

75
Byla nařízena penalta. Táborsko může zvýšit.

74
Mršič se dlouho nemohl zvednout z trávníku a musí být ošetřen za brankou.

Dnešní utkání sleduje 1092 diváků.

71
Mršičova levačka prověřila Bučka. Vzápětí hosté nepřesně rozehráli a pálil ještě Štohanzl. Rána do gólmana ovšem k úspěchu nevedla.

69
Rychlá akce Táborska končí rohem.

68
Ve druhé půli už přece jen není převaha Táborska tak velká, nicméně Toma taky zrovna v permanenci není.

66
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Lukáš Veselý.
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Ľubomír Willwéber, přichází Bohdan Velička.