2:2
(2:1)
Komentuje: Jakub Kopřiva

To je z mé strany vše, hezký den.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, které nakonec vítěze nepoznal, protože Olympia hrála s Viktorií Žižkov nerozhodně 2:2. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá. Domácí byli do 60. minuty lepším celkem, ale pak na hřišti dominovali hosté.

90+2

90+2
Z rohu ale nic nebyl a už se nic nestane.

90+2
Jiří Duben dobře zakročil, když zblokoval přihrávku na rohový kop.

90+1
Rozhodčí přidal dvě minuty.

90
Giorgos Katidis dostal parádní míč a šel sám na Hrubeše, ovšem v zakončení selhal a branku z dobré pozice netrefil!

90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože útočným faulem se provinil Vojtěch Engelmann.

87
Rohový kop pro Viktorii.

86
Po nákupu Frydrycha míč sebral Karel Hrubeš, který okamžitě rozehrál.

84
Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Karel Hejný, přichází Daniel Bareš.

83
Lukáš Maršálek fauloval, uviděl druhou žlutou kartu a následuje tedy karta barvy červené!

83
Ale domácí vyrazili dopředu a sám před brankářem se zjevil Giorgos Katidis, ale zakončení nezvládl a branku vůbec netrefil!

82
Viktoria stále diktuje tempo hry a snaží se přidat třetí branku, ale zatím se jim to nedaří.

80
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

78
Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Miroslav Verner, přichází Jiří Duben.

78
Ale nyní už Bazal sám na brankáře Frydrycha šel, ovšem domácí muž v rukavicích ho vychytal a míč vyrazl na rohový kop!