konec FC SILON Táborsko – FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:0
(1:0)
Komentuje: Josef Janda

Táborsko poráží Ústí nad Labem 2:0. Základ úspěchu položili domácí už v první půli, kdy se trefil kapitán Navrátil. Když se prosadil ve druhé půli Musiol a hosté nedali i ty největší šance, bylo rozhodnuto. Také díky brankáři Tomovi vítězí Táborsko 2:0. To je ze Soukeníku vše, loučí se Josef Janda.

90+2

90
Rozhodčí nastaví 2 minuty.

Dnešní utkání sleduje 207 diváků.

88
Žlutou kartu dostává Aleš Nešický (FC MAS Táborsko).

86
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Elvist Ciku, přichází Aleš Nešický.

85
Kateřiňákovu ránu k tyči lapil Toma jako gepard.

83
Táborsko kontroluje hru na polovině soupeře.

80
Hezký rychlý protiútok předvedli Pouček s Pimparou, ve vápně už je ale domácí dál nepustili. Z následného rohu opět pro hosty nic.

78
Nepřesné přihrávky nedovolí hostům dostat se do zakončení. Vypadá to, že Táborsko si v klidu dojde pro vítězství.

77
Ústecký brankář vytáhl roh směřující pod břevno na další roh.

76
Ciku se pokoušel prosadit přes dva hráče a vybojoval roh.

73
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Lukáš Vaněk, přichází Jiří Kateřiňák.

73
Centr z pravé strany nikoho nenašel a u míče je opět Toma.

71
Snažení hostů končí ofsajdem.

70
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází David Klusák.

69
Další závar před brankou Táborska. Ani Pouček s Pimparou ovšem Tomu nedokázali zblízka překonat. Hosté mají v zakončení smůlu.

68
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Jiří Miskovič, přichází Martin Jindráček.
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Petr Výborný, přichází Lukáš Pouček.

65
Táborsko právě vstřelilo branku!
Ciku poslal centr za hostující obranu a ZBYNĚK MUSIOL krásným přehozením ústeckého brankáře posílá Táborsko do vedení 2:0.

64
Několik hráčů proplachtilo vzduchem, stejně tak brankář Zacharda, který míč vyboxoval.