konec SK Dynamo Č. Budějovice – 1. SC Znojmo FK
1:0
(1:0)
Komentuje: Pavel Kortus ml.

Je za námi předehrávka 4. kola FNL. Dynamo v ní porazilo Znojmo 1:0 díky krásné brance Kaduly ze závěru první půle. Jihočeši tak ani ve čtvrtém letošním zápase nedostali gól a vedou tabulku. Dnešní zápas byl vyrovnaný, oba celky měly několik šancí. Ujala se ale jen Kadulova dělovka. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera.

90+3

90+3
Ještě asi poslední útok Znojma.

90+2
Táborský v brejku neuspěl, ale Benát vede míč k rohovému praporku a domácí fanoušci jásají.

90+1
Do vápna létá jeden centr za druhým, Jihočeši se zodpovědně brání.

90
Nastavovat se budou tři minuty.

90
Pěkná rána Čermáka z dálky, Doleček míč udržel a znovu rychle vykopává!

90
Čavoš mohl vyslat do úniku Benáta, míč ale poslednímu obránci mezi nohy neprostrčil.

89
Opět v akci domácí brankář. Dynamo se brání dál, Znojmo sahá po bodu.

88
Křížek míč vyboxoval, bude z toho nakonec další roh.

87
Šumberův centr sražen na roh, zatímco na trávníku zůstává ležet Táborský. Ale domácí ofenzivní univerzál bude v pořádku.

86
Nezastavitelný Benát utekl i čerstvému Urbančokovi, který jej stáhl rukama a dostává žlutou kartu.

84
Kvůli Klesově červené je tu rychlá změna. Do obrany půjde Jiří Bederka, který nahrazuje kapitána Richarda Kaloda.

84
Jihočeši bojují o třetí letošní výhru a tribuny volají: "Dynamo, Dynamo!"

83
Nepožitkův centr nadvakrát odehrál do bezpečí Novák.

82
Čereda pěknou střelou protáhl Křížka, ten vyráží na roh.

81
Michal Klesa trefil rozběhlého Urbančoka a dostává žlutou kartu. Je to jeho druhá dnešní, takže je vyloučen!

81
Poslední změna v dresu hostů, Šumberu vystřídal Dominik Urbančok.

79
Domácí se nadále spíše brání, ale už daleko aktivněji. V úvodu druhé půle jen čekali na soupeře, teď jej napadají a Petr Benát odvádí pro svůj tým nadále nedocenitelnou práci.