konec SK Sparta Kolín – Bohemians Praha 1905
1:7
(1:2)
Komentuje: Petr Hovorka

Jestliže si po první půli domácí mohli myslet na to, že by mohli favorita z Ďolíčku zaskočit, tak potom druhém budou chtít na tento zápas co nejrychleji zapomenout.

Bohemians předvedli ve druhé půli skvělý výkon, vstřelili pět branek a radují se ze zaslouženého postupu do osmifinále.

V dalším kole MOL Cupu přivítají Bohemians pražskou Spartu, která v minulém ročníku domácího poháru dokráčela až do finále, kde nestačila na svého rivala Slavii.

Děkujeme za pozornost a přejeme Vám hezký večer.

90

88
Stadionem v Kolíně zní oslavné chorály fanoušků Bohemians.

87
Domácí se po dlouhé době dostali k zakončení. Z levé strany pokutového území vystřelil Šnajdr, brankář Reichl chytá.

85
Bohemians právě vstřelili branku!

Ladislav MUŽÍK si uvnitř pokutového území narazil se Smržem a přesnou střelou navyšuje vedení již na 7:1.

Útočník Bohemians dosáhl hattricku. Již druhý hráč Bohemians dnes zaznamenal hattrick!

84
Domácí šli do protiútoku v přečíslení 3 na 2, ale akci "zadrbali".

84
Domácí se rohovému kopu ubránili.

83
Další možnost Bohemians, ale Šnajdr odkopl míč včas alespoň na roh.

81

Matyáš KOZÁK mířil na druhou stranu, než skočil brankář Tůma. Hattrick útočníka Bohemians!

80
Bohemka bude kopat pokutový kop. Neuberg fauloval Berana.

79
Hra se po několika střídáních uklidnila a vyrovnala.

78
Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
ze hřiště odchází Vondráček, přichází Soukup.

76
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
ze hřiště odchází Kovařík, přichází Lehovec.

75
ze hřiště odchází Dostál, přichází Farkaš.

74
ze hřiště odchází Štancl, přichází Drobnyj.

74
ze hřiště odchází Veselý, přichází Snížek.

73
Domácí se tlačili po delší době do zakončení. Po levém křídle utíkal s míčem Jaroš, hledal v dobré pozici Veselého, ale ten přihrávku dostal na paty.

72
Přímý volný kop z hloubi pole směřoval před branku domácích, tam se ve skrumáží tlačil k zakončení Matyáš Kozák, ale domácí obrana ho nakonec do šance nepustila.

69
Hraje se na polovině domácích. Bohemians kombinují a chtějí přidat další góly.

66
Dnes aktivní Beran našel volného útočníka Bohemians zhruba na penaltě, Ladislav MUŽÍK si míč zpracoval a trefil se přesně k tyči.