konec FC Vysočina Jihlava – FK Příbram
1:2
(1:1)
Komentuje: Jaroslav Wollmann

Příbram se se ziskem 47 bodů dostala na druhé místo. Vysočina jich má 31 a zůstává na třinácté pozici. V příštím kolem již ve středu 24. května hostí Příbram doma rezervu Sparty. Vysočina míři ve stejný den na hřiště Vyškova.

28. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Příbram si po výhře 2:1 odváží domů tři body. Vysočina může žehrat na své neproměněné šance, převážně Justin Araujo-Wilson měl na noze minimálně dva góly. Stejný počin mohl přidat Mame Tall, ale neurodilo se. A tak přišel v závěru trest, v 88. minutě s epodruhé prosadil kapitán Tomáš Wágner. V poslední minutě nastavení mohl ještě srovnat Vojtěch Křišťál, ale jeho střelu z brnakové čáry vykopl Hasan Jahić.

90+8

90+8
Jakub Selnar rozehrál z levé strany rohový kop, jeho spoluhráči se do zakončení již nedostali.

90+8
Domácí byli blízko vyrovnání. Střelu Vojtěcha Křišťála vykopl z brankové čáry Hasan Jahić.

90+7
Žlutá karta pro tým FK Viagem Příbram (Václav Smrkovský).

90+7
Útočná akce Vysočiny končí neb byl domácím odpískán ofsajd.

90+6
Žlutá karta pro tým FK Viagem Příbram (Václav Dudl).

90+5
Příbram ušetřila několik vteřin.

90+4
Z pravé strany budou hosté zahrávat rohový kop.

90+3
Domácí se po faulu hostí dostanou na polovině hřiště k míči.

90+1
Ve vápně se dral za míčem Mame Tall, ale k balónu měl blíže Václav Smrkovský.

90
Druhý poločas bude o sedm minut delší.

89
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
ze hřiště odchází Šimon Gabriel, přichází Milan Piško.

89
ze hřiště odchází Miroslav Křehlík, přichází Filip Šancl.

88
Žlutá karta pro tým FC Vysočina Jihlava (Vojtěch Křišťál).

88
Příbram právě vstřelila branku!
Domácí své šance nevyužili, a tak pro ně přichází trest. TOMÁŠ WÁGNER se dostal ve vápně k míči, položil si brankáře a pohodlně posílá svůj celek do vedení.