konec SK Dynamo Č. Budějovice – FC Sellier & Bellot Vlašim
3:1
(0:1)
Komentuje: Pavel Kortus ml.

Utkání je u konce. Dynamo otočilo stav z poločasových 0:1 na 3:1 a porazilo Vlašim. První poločas byl kvalitnější, hosté hrozili z rychlých brejků. Po pauze už měli Jihočeši navrch a přetavili to i ve tři góly. Hezký zbytek dne.

90

89
Dynamo právě vstřelilo branku!
Ještě jeden gól, kterým Dynamo potvrzuje svůj triumf. Centr z pravé strany sklepl Wermke a DANIEL MAREČEK povedeným volejem jeho práci dokonal.

87
Řezáč hledal před brankou Ledeckého a také ho našel, ale domácí kanonýr nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče.

85
Z pravé strany nečekaně vypálil Pavel Pilík a také Dynamo zachránilo břevno!

83
Nejvýše vyskočil Pavel Novák a vysvobodil domácí od defenzivních problémů.

82
Od rohového praporku budou rozehrávat i hosté.

80
Po rohovém kopu hlavičkoval Talovierov a Pecháček si připsal dobrý zákrok.

78
Řezáčův ostrý centr z pravé strany proletěl vápnem, aniž by se ho někdo dotkl. U míče však nadále černobílí.

76
Hra už nemá ve druhém dějství takové tempo. S míčem hrají převážně domácí, ale často kazí přihrávky.

73
Řezáč zakombinoval s Táborským, pak se ke zkušenému záložníkovi balon dostal zpět, ale svým zakončením trefil jen jednoho z obránců.

71
Standardní situaci rozehrál Blecha, ale pokazil ji podobně jako Provod na druhé straně v prvním poločase. Trefil zeď.

69
Ze střední vzdálenosti pálil Wermke, tentokrát prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.

67
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Janda, přichází Svoboda.

66
To byla rána a potřetí dnes Vlašim zachránila tyč! Po rohovém kopu se balon odrazil k Petru Javorkovi, který parádní ranou trefil tyč!

64
Domácí otáčí vývoj zápasu. Centr ve vápně pokryl Ledecký, udržel míč pro ROMANA WERMKEHO, který pohotovou ranou překonal Pecháčka.

63
Martan získal míč na pravé straně a připravil zakončení pro Marečka, který ale levačkou nezasáhl cíl.

61
200 diváků dnes dorazilo na Složiště k přípravnému utkání.

59
Na druhé straně zahrozil Plachý, jeho zakončení však stejně bylo z ofsajdového postavení.

57
Jihočeši se konečně prosadili v zakončení, a kdo jiný by mohl černobílým vytrhnout trn z paty, než nejlepší druholigový střelec z minulé sezony. DAVID LEDECKÝ se dostal s míčem do šestnáctky a z pravé strany prostřelil Pecháčka.